It was a while ago already, but at one moment Juicy Couture's Viva La Juicy perfume seemed to be every Youtube beauty girl's favourite. It was on everyone's birthday and Christmas hauls, it was featured in every perfume collection video... "What's up with that scent?" I was curious. Well, as soon as it came to Estonia, I gave it a sniff and a few months later I ordered one for myself. It's REALLY good and I've never gotten that many compliments about a perfume I'm wearing. Definitely worth a try if you haven't smelled this yet. It's sweet, yet fresh and fruity. Girly, yet strong and feminine... Yes, I know, that's how I describe all my perfumes... Le't just say that it's very unique. :( Ok, can we just stop talking right here and start admirig this bottle?

Juba üsna tükk aega tagasi hakkas Juicy Couture'i Viva La Juicy parfüüm USA-s meeletult populaarsust koguma. See oli igas videos ja bogipostituses, kõikide parfüümikollektsioonides. "Mis värk selle lõhnaga on?" mõtlesin. Kui seda esimest korda ka Eestis märkasin (sest siia jõuab kõik umbes poolesajandilise hilinemisega :D), nuusutasin ja... Mõni kuu hiljem sai see minu omaks. See on tõepoolest üks originaalseimaid lõhnu, mida ma tean. Värske ja väga mahlane, samas sügav ja mitte liiga "plikalik". Olen seda parfüümi kandes saanud rohkem komplimente kui iial varem mõne lõhnaga. Kui sa pole veel seda lõhna nuusutanud, siis lippa poodi ja tee seda. Kui ära armud, ära Eestist osta - soovitan alati lõhnad tellida nt feelunique.com-st. Tasuta kohaletoimetamine nädala jooksul, hinnad tihti ligi poole odavamad kui siin. ;) Selle komplekti saab sealt hetkel 55 euroga, Eestis maksab juba parfüüm üksi paarkümmend eurot rohkem.

12 comments

 1. Jaa! See on minu lemmik ka :) ja pudel on ise juba nii ilus

  ReplyDelete
 2. AnonymousMay 07, 2012

  Kuidas see tellimine sealt feelunique.com-st käib ?

  ReplyDelete
 3. Mina olen lihtsalt oma andmed pannud ja pangakaardiga maksnud. Kui oled midagi ostukorvi lisanud ja maksma tahad hakata, siis tuleb üpris puust ja punaselt step by step juhend.

  ReplyDelete
 4. hey! i know you probably have a lot of estonian readers, so thanks for keeping a mini description in english because i really love your blog!

  keep up the good work!

  reflectioninthelookingglass.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. AnonymousMay 07, 2012

  Mul tunne, et ma haistan selle imehead lõhna juba ainuüksi pudelit ja kreemi vaadates!

  suvimariliis.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Ka tõesti saab seal vaid pangakaardiga maksta? Krediitkaarti polegi vaja?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mina maksan oma tavalise NPNK kaardiga.

   Delete
 7. Kas oled pidanud feeluniquest tellides käibemaksu ka maksma juurde eesti tollile? (tean, et UK'st ei pea, kuid see feelunique pidi kuskil UK saarel asuma, mis ei kuulu EL'i)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Seni küll mitte, see on ikka EU sisene mu meelest.

   Delete
 8. NPNK kaardiga saab sellepärast maksta, kuna see on krediitkaardi põhimõttel, ainult et miinustesse ei saa minna ja see omadus on ainult NPNK tudengikaardi omal. kasutan samuti kogu aeg seda kui internetis kasutan. "tavalise pangakaardiga" ei saa mitte kuskil välismaa poes maksta.

  ReplyDelete
 9. Nonii, kuulake Mari siis. Ja leidke tudengist sõbranna. ;)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.