Make Up Store Eazy Cover Red us a really great red neutralizer - it has a creamy texture and it can be used both under and over foundation.

Ütlen kohe ära, et peitekreemid pole kunagi minu ala olnud, st ma ei tea neist eriti palju. Aga olen siiski võimeline hea asja ära tundma ja minu "päästjaks" on osutunud Make Up Store'i Eazy Cover Red. Põhimõtteliselt on see klassikaline punase tooni neutraliseerija, mis aitab peita või vähemalt vähem märgatavaks teha kõikvõimalikud punetavad alad näol (vistrikud või neist jäänud armid, ninasõõrmete ümbrus, punetama kippuvad põsed, nina jms).

 Foto: makeupstore.se

Kuidas ma selleni jõudsin? Kui käisin Make Up Store'is, et lasta Kairit Tuhkanenil endale ürituse tarbeks meik teha, palusin tal endale midagi soovitada ja ta võttis kohe sama korrektori ka kasutusse ning õpetas mind seda õigesti peale kandma. Kairit soovitas seda sünteetilise pintsliga ja õhukese kihina meigi alla panna ja siis ülejäänud meik (st jumestuskreem) sellele peale "tupsutada", et peidetud põhja mitte laiali määrida. Kuna ma aga viimasel ajal jumestuskreemi ei kasuta ja hommikuti olen üpris laisk, olen seda ka lihtsalt pärast kreemitamist õrnalt sõrmega punetavatele kohtadele tupsutanud ja ära hajutanud - töötab ka nii ja minu punnid/armid peidab kenasti ära. Tekstuurilt on see korrektor hästi kreemjas, mis teeb selle kergesti hajutatavaks ja sobivaks ka kuivemale nahale. Mina kannan seda väikest sõpra nüüd käekotis kaasas, et vajadusel päeva jooksul parandusi teha". Hind peaks jääma 11 euro kanti - täpselt ei mäleta, sest sain oma MUS-kaardiga soodust. :)

p.s. Läpaka puudusel ei saanud lisada enda tehtud fotot, kuid eks see figureerib siin blogis kindlasti ka tulevikus.

4 comments

 1. Sa oled nii ilus, et võiksid endast rohken pilte postitada ;)

  suvimariliis.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Oii, aitäh! Varsti-varsti, kaamera on pilte täis! :)

  ReplyDelete
 3. Minule näiteks see korrektor ei meeldinud, sest esiteks oli see toon minu nahatoonist nii palju tumedam, et isegi hea hajutuse korral oli näha näos, et olen midagi üritanud parandada. Äkki suvel, kui natuke pruunim olen, siis ei mõju see nii tumedana, kuigi olen ka suvel väga hele alati olnud, aga eks näis. Mulle tundub, et see sobib rohkem soojema alatooniga inimestele (ise olen külma roosaka alatooniga) ja heleduselt alates neile, kes kasutavad jumestuskreeme (näiteks bourjois healthy mix) toonist 53 ja sellest edasi, minul sama jumestuskreemi (toon 51-52 vahepeal) jääb see korrektor läbi kumama. Lisaks sellele on mul väga kuiv nahk ja see korrektor isegi õhukese kihina jätab "parandatud" koha peaaegu et ketendama. Ei teagi, kas asi on minu nahas või on ka kellegi teisel selliseid asju selle tootega olnud. :) Kuid sellegipoolest, kui on veidi tumedam nahk kui minul, siis usun, et see korrektor on hea. Koostis mulle meeldib muidu, minu nahaga ta lihtsalt ei toimi eelkõige tooni pärast. Aga aitäh ülevaate eest ja nüüd äkki proovin varsti seda toodet uuesti, sest olin ta juba suhteliselt maha kandnud, äkki peaks andma uue võimaluse. Ja palju edu blogiga, siiani on sul üks mu lemmikuid eesti ilublogisid ja alati on väga tore siia lugema tulla, sest sa tundud väga soe ja meeldiv inimene ning annad toodetest meeldivaid ülevaateid. :)

  ReplyDelete
 4. AnonymousJune 27, 2012

  Minu täielik must have! Olen aastate jooksul korduvalt uuesti ostnud. Õde kasutab sama tooded aga blue varianti. Mulle tundub, et tumedate silmaaluste jaoks on võib-olla natuke raske, aga just punetava ninaümbruse ja väikeste nahavigade katmiseks on see suurepärane. Praegu olen hea valgustpeegeladva pliiatis otsngul. Kuidas sa Body Shopi omaga rahule oled jäänud?

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.