Notting Hill, Natural History Museum, Science Museum with a child on a leash (???) and Regent's Park with the cutest squirrel on the planet. This was our last day and we had to say goodbye...
Viimane päev Londonis möödus Notting Hillis, loodusmuuseumis, teadusmuuseumis (kus saime teada, et on täitsa okei last nagu koera rihma otsas vedada) ja Regent's Parkis, kus tutvusime imearmsate oravatega.

7 comments

 1. Beautiful photos! I did Portobello Road last week! I love it so much!!! xxx

  ReplyDelete
 2. It looks like you had a pretty good time! London is lovely, hope you enjoyed your trip there x

  ReplyDelete
 3. Tore, et sul siin ilus puhkus oli. Lapsed selliste rihmade otsas on siin üsna tavaline. Parem, kui viieaastaste kärusse surumine :P

  ReplyDelete
 4. Tegelikult lapse rihma otsas hoidmine on ohutuse seisukohalt väga mõistlik suures linnas. Väiksed lapsed kipuvad tihti jalga laskma, eriti rahvarohketes kohtades on neil raske silma peal hoida. Samuti linnas, kus liiklus tõeline surmalõks on, hoiaksin mina isegi parema meelega last rihma otsas, kui et laseks tal tänavale joosta.

  ReplyDelete
 5. Kusjuures ma täpselt ei mäleta, kus see oli (Saksamaal või Rootsis), aga ma olen kah sellist vaatepilti näinud, et laps oli rihma otsas, minu puhul oli veel tõesti nagu koertel see jalutusrihm, kust saab pikemaks lasta rihma osa, muidu traksid olid samasugused. Suhteliselt õõvastav vaatepilt, aga tegelikult on jah parem, kui et laps ära kaob vms, kuigi, kui mina oleks ema, siis ma oma last ei paneks rihma otsa, kas käeotsas/süles/kärus.

  ReplyDelete
 6. Ma ei ütleks nagu koera, sest just pühapäeval nägin kuidas Tartu linnas üks laps enda ema eest keset just mitte kõige väiksema liiklusega teed jooksis. Traksid on parem variant kui kapuutsi pidi last kinni hoida. Usun, et kõik on harjumise ja suhtumise küsimus, ohutus on ju peamine. ;)
  Aga kenad pildid on!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.