Before London I had never tried macaroons... I know there's a little bakery in Tallinn that sells them, but I just didn't believe in them. I wanted something more genuine, something from somewhere... else. There is a really lucxurious place called Laduree, but I didn't even bother trying to find it after the crowds at Harrods had pissed me off... Sorry, but Harrods was full of loud tourists and by the time I was on the right way I was just too annoyed. "Nevermind," I told my boyfriend and we left Harrods without delicious macaroons. But at the same night we went to St. Paul's and there was a cute little bakery called PAUL there. And on the window were beautiful macaroons! A box of 12 macaroons cost 8.25 pounds and they also had big ones that cost 2.95... and my first macaroon experience began!
Well... ofcourse I loved them, especially chocolate, lemon and pistachio... and raspberry! If you ever see PAUL anywhere, go in and spoil yourself a little. You know you've earned it. :) To all the cocolate girls out there, the big chocolate one would be basically... all you ever need in life. :)Proovisin Londonis ära oma esimesed kurikuulsad makroonid. Algul plaanisime luksuslikku Ladureesse minna, aga pärast tõsist olelusvõitlust tuhande Jaapani turistiga Harrodsi kaubamajas kadus mul igasugune isu ära ja me lahkusime ilma oma värviliste küpsisteta. Õhtul vaatas aga St. Paul'sis meile vastu väike armas kohvik PAUL, mis pakkus samuti makroone - kusjuures isegi peopesasuuruseid! Viimase šokolaadine variant on küll iga šokolaadiarmastaja ainus siht, suund ja mõte... Imehea! Minu lemmikuteks said sidrun, šokolaad ja pistaatsia.
Kui sattute kunagi reisile ja teile vaatab ootamatult vastu PAUL, siis soovitan sisse astuda ja end hellitada. Mina aga tegin endale ja kallimale lubaduse õppida neid ka ise valmistama. Näis siis, mis saab... kui mitte makroone, siis nalja ikka. :D

4 comments

 1. need on maailma parimad asjad!!!:) kui saaks elakski ainult nendest:)

  ReplyDelete
 2. Ahaaahaaa, mina proovisin neid korra ise teha ja võin öelda et makroone ma ei saanud, nalja kyll:)
  Peakski nyyd uuesti proovima. Lemon curdi tegin ise ja see õnnestus hästi. Seda ma siis lipsisin ja kujutasin ette kuidas see makroonide vahel oleks maitsenud:)

  ReplyDelete
 3. Makroonide valmistamine on ikka tõsine kunst, mina isiklikult pole veel julgust kokku võtnud, et ise proovida neid teha.
  Enne kui hakkad ise proovima nende tegemist, soovitan selle http://k2trinkokkab.blogspot.com/2010/05/makroonid-magus-piim.html läbi lugeda.

  ReplyDelete
 4. Ma proovisin kolm korda neid teha. Ei tulnud välja, naljakas ka ei olnud :( Lugesin igasugused asjalikud nõuanded läbi ja lihtsalt ei õnnestunud.
  Süüdistan ahju(doh, keda siis veel, eks?!) :D

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.