On my way back from England I went to The Body Shop. It's much cheaper in England and especially cheap in the airport, so I felt like I needed to stock up on some products. Well, I basically needed a new brow definer, as well as a day cream with SPF for spring and summer. I remembered Anna from TheStyleDiet raving about the Vitamin C skin reviver, so I grabbed one for me and one for my mum as well. For my spring/summer day cream I also picked one from the Vitamin C range. They had a 2=3 deal going on, so I picked a new night cream from the Vitamin E range and since I just can't justify spending a fortune on YSL Touche Eclat, I picked up The Body Shop Lightening Touch.
I know I love the brow pencil (used up the last one), Vitamin E night cream is really nice and thick (your skin really feels moisturized) and I'll be doing a separate review on their Vitamin C range. I haven't given the Lightening Touch a proper try yet, but let me know if you'd be interested in a review. :)
    Have you tried any of these products? Thoughts?

Iga The Body Shopi fänn teab, et Eestis on nende tooted oluliselt kallimad kui mujal ja sooduspakkumised on enamjaolt pigem mõnitamine - mujal on tihti nii hinnad kui pakkumised oluliselt leebemad. Seetõttu haaran ma reisides alati võimalusest kinni ja piilun välismaa hindu. Inglismaalt tagasi tulles oli mul pisut aega lennujaamas ringi vaadata ja loomulikult viisid jalad mind The Body Shop-i. Ma vajasin uut kulmupliiatsit (kasutasin eelmise nii ära, et pliiats juba uppus korgi sisse) ning et kevad ja suvi on tulemas, tahtsin osta päevakreemi, millel oleks korralik SPF sees. Nende C-vitamiini tooteid uurides meenus mulle, et üks Youtube'i ilutüdruk kiitis taevani Vitamin C Skin Reviver'it, nii et haarasin ühe endale ja teise oma emale. Kevadsuviseks päevakreemiks valisin samuti C-vitamiini sarja oma, sest sellel on SPF 30. Kuna poes oli 2=3 pakkumine, jõudis mu korvi ka uus E-vitamiini öökreem ja peitekreem silmaalustele (oeh, kui ma teaks, kuidas seda korralikult eesti keelde tõlkida... Sama põhimõttega toode, mis Yves Saint Laurent'i kuulus Touche Eclat).
Ma tean, et nende kulmupliiats on hea ning öökreem on tõesti tõhusalt niisutav. Teen nende C-vitamiini toodetest kindlasti eraldi arvustuse, kuid seni võin öelda, et need on väga-väga mõnusad. Silmaaluste pulgakest (okei, ma ütlesin, et ma ei oska seda eesti keelde tõlkida!:D) pole ma veel nii palju proovida jõudnud, kuid andke teada, kui tahate ka sellest korralikku arvustust.

Kas olete mõningaid nendest toodetest proovinud? Arvamusi?

4 comments

 1. Vitamin C skin reviver on minu ilutoodete hulgas juba tükk aega. Mulle väga meeldib selle lõhn. Koostis on selline hästi siidine ja pehme ning teeb naha ka mõnusalt siidiseks.

  ReplyDelete
 2. Ma pakun, et see Touche Eclat võiks tõlkida ehk valguspeegeldav peitepulk?! tavaliselt neid kasutataksegi silma all ja mujal näol, aga mitte punnidel, sest see efekt tooks nad veel rohkem esile :P

  Kui tohib hindu küsida, siis palju need tooted maksid :)?

  ReplyDelete
 3. Jah, Keiju, see on päris hea tõlge. :D Ma kasutangi seda silmaalustel, punnidele pole tõesti tark midagi sära või kuma andvat peale kanda.

  Mul polnud hinnad päris täpselt meeles, päevakreem ja seerum maksid 8-11 poundi, valgustpeegeldav pliiats midagi 8-10 poundi kanti, kulmupliiats 7-8 ringis ja öökreem ka umbes 10 poundi. Püüan edaspidi tublim olla ja tšekid alles hoida, ma pidevalt unustan, et te tahaksite ju hindu ka teada. Igatahes olen 100% kindel, et Eestis maksavad need kõik rohkem... Kulmupliiats võib-olla mitte. :D

  ReplyDelete
 4. Kahjuks jah bodyshopy asjad meil täishinnaga kallid, isegi Tallinki laevalt saab piiratud sortimendist teatud tooteid soodsamalt :P

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.