The title wasn't meant to sound so sarcastic, I actually really do enjoy packing. I love putting together outfits and I always organize everything on my bed before I put it into mu suitcase. Everything to do with organizing makes me feel really relaxed.

Do you enjoy packing? Do you think it's fun to plan your outfits and make a list to make sure you have everything you need or are you a hectic last minute packer?

Pakkimine on täies hoos - mul on alati kombeks kõik esmalt voodi peal ära sorteerida, siis kohvrisse panna ja hiljem kümme korda üle kontrollida. Midagi ei tohi ju maha unustada. ;)

Kuidas on lood teiega? Kas olete viimase hetke pakkijad või sama suured organiseerimis- ja planeerimishullud nagu mina?

3 comments

 1. oo nii mõnna! homme on minek eks? kui põnev! tahaks ise juba selles olukorras olla, kõige mõnusam vist üldse!
  ma ka alati püüan hullult ette planeerida, nimekirjad ja värgid, aga mõnikord läheb ikka nii, et ajast jääb kuidagi väga puudu ja lõpp läheb ikka turboks. aga kui õnnestub ajaplaneerimine korralikult, siis tõepoolest, selline korralik organiseerimine tekitab kuidagi siukse ülirelaxed tunde :)
  aga sulle FANTASTILIST reisi! ja jään kannatamatult pilte ootama!

  ReplyDelete
 2. Mul on tavaliselt nii, et mõtlen mitu kuud ette mida ja kuidas.. kuid siis kui reisiaeg kätte jõuab. Mis siis saab? Siis pole enam aega enda mõtete järgi käituda ja kõik läheb suvalt. Oh seda õnnetust kui lennukis avastad, et lemmik pluus jäi koju kuivama..

  tuduluu.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Pildid tulevad juba alates kolmapäevast! :) Õigemini... sad face, sest see tähendab, et ma olen siis tagasi. :(

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.