A few weeks back Anna from ViviannaDoesMakeup did a fun post on her blog called "My Basket", where she wrote about all her everyday bath, skin and hair products that she keeps in a little basket and uses daily. While I was reading this post I kept peeking at my own little white basket that I keep next to my vanity. I basically have the same exact thing, the only exception being that I don't keep my washing products in it - just skin and hair stuff. I think it's a fun and comfortable way to keep all your everyday products in one place, just so you don't have to rumble around in your drawers to find everything you need. So, today I'll introduce you my little beauty basket. If you keep a similar thing in your room, I would be interested to see it - do a blogpost and leave it in the comments below! :)
I keep my shampoo, conditioner, volumizing mousse and heat protectant in the bathroom, so the only hair products in my basket are a hair spray (Schwarzkopf got2b Megalomania Collagen Lift Effect), a volumizing spray (Umberto Giannini Backcomb In A Bottle), a dry shampoo (Batiste Clean & Classic) and a serum for the ends of my hair (Lee Stafford Prevent & Repair Split Ends).
For my face I have just a regular day cream (Clinique Dramatically Different Moisturizing Lotion), two night creams (one really moisturising and one lighter) (The Body Shop Vitamin E Nourishing Night Cream, Biore Restore Skin-Boosting Night Serum), an eye cream (The Body Shop Vitamin E Eye Cream) and a skin reviver to use on the days I feel especially dull and sleepy (The Body Shop Vitamin C Skin Reviver). If I want a quick tan I use my Shiseido Brilliant Bronze Tinted Self-Tanning Cream.
I have way too many body lotions, but at the moment my basket holds three: Escada Into the Blue Precious Body Moisturizer (this smells SO good!), Soap & Glory The Righteous Butter and Dove Summer Glow in case I need to look more tanned for an event or something.
Last two products are my favourite The Body Shop Peppermint Cooling Foot Lotion (okay, this is starting to sound like TBS add... ) and last, but not least, I always keep my Elizabeth Arden 8 Hour Skin Protectant close.
That's all I keep in my beauty basket - the contents don't always stay the same of course, I switch up my hair and body products quite often. If I had to name the basics that never leave the basket, they would probably be the foot cream, Dove Summer Glow and Elizabeth Arden 8 Hour Skin Protectant. But these are the contents now and I'm quite happy with them... Maybe not with the Clinique day cream. I don't think it's that moisturizing to be honest. :)
Mõned nädalad tagasi tegi üks ilublogija (link üleval "My Basket" all) postituse oma ilukorvist, kus ta hoiab kõiki tooteid, mille järele haarab igapäevaselt. Seda lugedes piilusin ma pidevalt oma lauanurga poole, sest mul endal on olemas täpselt sama põhimõttega korv. Hoian enamikku oma asjadest sahtlis või vannitoas, kuid mu lauanurgal on korvike, kus on kõik asjad, mida kasutan tihedamini, ega viitsi kusagilt sahtlipõhjast otsima hakata. Olen kindel, et paljudel tüdrukutel on sama põhimõttega korv/karp/riiul/sahtel, aga tahtsin teile tutvustada enda oma. Nagu näete, siis päris paras posu tooteid, aga teate kui mugav on kõiki igapäevaseid tooteid ühes kohas hoida? Proovige järele. Mina sain enda väikse korvikese Jyskist. ;)
Toodete nimekiri on ülal - kui kellelgi on huvi mõne konkreetse toote kohta, küsige julgelt! Olen eraldi arvustuste soovidele alati avatud. :)

8 comments

 1. Kust sa soap&glory tooteid saad? ise tellisin hand food-i ebayst aga see läks ikkagi üsna kalliks, kuna postikulu oli sama kallis kui toode ise :D aga kreem on muidugi super hea!

  ReplyDelete
 2. Ostsin Inglismaalt selle kehavõi ja nende Hand Food'i, kahjuks ei tea, kust neid veel tellida oleks võimalik. Vahepeal müüdi asos.com-is, aga piilusin praegu ja seal neid samuti enam pole. :(
  Nõustun, Hand Food in väga mõnus kätekreem. :)

  ReplyDelete
 3. Hei!
  Natuke off-topic, aga ehk oskad soovitada sellist juuksetoodet, mis säilitaks lokke nagu juukselakk, aga ei jätaks juustesse kleepuvaid ja tuhmistavaid tootejääke? See võiks veel selline olla, et saaks kuivades juustes kasutada, sest kuna mul pole lokitange, teen õhtul märgadesse juustesse patsid ja hommikul saan patsilokid, mis on aga juba kuivad. Olen lugenud, et geelsprei võiks sobida, poes on soovitatud ka mingit vahtu, aga ma kardan, et poes tahab teenindaja lihtsalt midagi ära müüa. Erinevad juuksetooted tekitavad nii palju segadust, et ei jää muud üle kui oma lemmiku ilublogija poole pöörduda. :D
  Aitäh!

  ReplyDelete
 4. Oeh, kahjuks on kõikvõimalikud lokitooted mulle täiesti tume maa. :( Ma soovitan enne patside punumist niisketesse juustesse lokivedelikku lasta (konkreetseid tooteid nimetada ei oska, aga head firmad näiteks Schwarzkopf, Tigi ja Goldwell) ja pärast patside lahti võtmist kuivadesse juustesse veel juukselakki lasta (erinevaid lokki hoidvaid lakke on palju, jällegi lemmikfirmaks lakkide puhul vb Goldwell). Et tulemus tuhm ei jääks, proovi läikespreid - konkreetset soovitada ei oska, olen isegi alles jahil ja mõtlen, millist valida. Minust polnud vist kahjuks eriti palju abi, aga proovi veel guugeldada ja foorumitest uurida. Võid ka poes eri toodete nimed meelde jätta ja kodus nende arvustusi guugeldada, saamaks aimu, milline võiks sulle kõige paremini sobida. Mina teen alati nii, enne kui millelegi raha kulutama hakkan.

  ReplyDelete
 5. oh ma vaimustusin praegu täiega sellest postitusest :D mul on endal samuti selline korvikene asjadega vannitoa riiulil, kust ma siis üsna igapäevaseid asju alati otsin. ma küll pole oma blogi iluteemale üles ehitanud, aga äkki võiks ka ise sellise postituse teha :) nii mõnedki tegelased korvist kattuvad meil isegi - ma olen ka pisut TBSi kummardaja... või lihtsalt kuidagi juhtub neid palju olema.

  ReplyDelete
 6. Tee muidugi, ma piiluks hea meelega sinu korvi ka. Võiksid kindlasti vahel pisut iluvidinaid oma blogisse pista, kasvõi igapäevaseid mis-on-mu-meigikotis tüüpi. Mina loeksin hea meelega. (a)

  ReplyDelete
 7. mul tekkis üks küsimus,et kust saada Dove Summer Glow'i ihupiima? :D olen juba umbes nädal poodides ringi vaadanud ja ma pole seda mitte kuskilt leidnud . :)

  ReplyDelete
 8. Wow! This really is one particular of the most beneficial blogs I've actually arrive throughout on this subject.
  Airbrush Tanning NYC

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.