Let me just say that I absolutely love these two products. I don't want my blog to be one big The Body Shop commercial, but if I love something I always let you know. These two make a perfect duo for warmer and sunnier weather and let me tell you why. :)

First of all, I really enjoy the smell of their Vitamin C products. It's so fruity and fresh, mostly it reminds me of oranges. I know that TBS isn't the cheapest place to buy your skin care items (at least not in Estonia... ), but they're worth the price and you get what you pay for.
The main reason why I grabbed their Vitamin C Daily Moisturiser SPF30 was the SPF in it. I knew I wanted a strong SPF for summer - I'm not too careful with my body, but I always keep my face protected from the sun. I've never had any sunburns and my skin loves the sun, but I just don't love the idea of wrinkles and pigment marks on my face. This product is really moisturising and the fresh smell wakes you up right away. They recommend to use it right after the skin reviver, but I use it separately, meaning that on some days I use the serum and on some days I use the moisturiser - if I used them together, I would run out quite fast...
On some days I just don't want (or need) to use makeup, I just want something light to refresh my skin and their Vitamin C Skin Reviver does just that. Also, if I'm not really exposed to the sun (going out at night for example), I don't feel the need to put SPF on my skin. Speaking about going out, this skin reviver is a perfect makeup base! It makes your skin soooooo smooth... the texture is even smoother than some of the smoothest makeup primers I've used.

I strongly recommend both of these products... I don't have anything bad to say about them. But if I had to pick just one, I would pick the skin reviver.

Eesti keeles:

Kevad on viimaks käes (kui just homme jälle lund sadama ei hakka... ) ja ma tahan teile rääkida kahest absoluutsest lemmiktootest, mille endale kevadsuviseks nahahoolduseks soetasin. Kes vähegi mu blogi jälginud on, teab ilmselt, et ma olen üks suur The Body Shopi sõber ja hiljuti avastasin enda jaoks ka nende C-vitamiini tooted.

Mulle meeldib austada pakendist ja see on mõlemal tootel väga kena - üldiselt ei olegi The Body Shopil vist ühtegi inetut pakendit, kõik on alati väga maitsekad olnud. Seerumil on mugav pump. Lõhn on neil väga värske ja suvine, meenutades peamiselt apelsine.
Päevakreemi puhul oli mulle oluliseimaks teguriks olemasolev päikesekaitsefaktor (SPF). Ma pole suviti oma kehaga just kõige hoolikam, kuid oma nägu kaitsen ma päikese eest hoolega. Enneaegsed kortsud ja pigmendilaigud lihtsalt ei tundu ahvatlevad... Lihtne on päikesekaitset unustada, eriti mul - oliivikarva alatoonidega nahk jumaldab päikest ega põle kunagi ära. Ometi püüan ma oma näolappi võimalikult hästi noore ja siledana hoida. Seega langes ka mu valik just sellele kreemile, millel on olemas SPF 30. See näokreem on tõhusalt niisutav, kuid mitte liiga rasvane.
Neil hetkedel mil ma otseselt päikese kätte ei lähe, ei näe ma ka põhjust oma nägu SPF-i alla matta. Selleks otstarbeks ostsin endale seerumi. Ma ei oska kirjeldadagi KUI pehme ja siidine see on - isegi veel siidisem kui mitmed meigialuskreemid, mida olen proovinud. Ühest pumbatäiest piisab tervele näole ja see imendub kiiresti sisse, jättas naha imeliselt pehmeks. Muide, see täidab ka meigialuskreemi ülesannet väga korralikult.
Neid tooteid soovitatakse kasutada koos (esmalt seerum ja siis kreem), kuid ma kasutan kas üht või teist. Nii kestavad need kauem ja ühest korraga piisab täiesti. :)

Soovitan julgelt neid proovida ja katsetada - ainus paha, ma vaatasin just Body Shopi lehte, kus on kirjas, et seerum maksab 26 eurot ja kreem 24... Mina ostsin need Londoni lennujaamast umbes poole odavamalt ja Inglismaal maksab seerum 16 eurot ja kreem 13. Ausõna, Eestis teevad TBS hinnad vahel täitsa kurjaks. Kui kellelgi on mõni sõber või tuttav lähiajal reisimas, siis saab alati paluda mujalt mõistlikuma hinnaga tuua. Ja kui ma peaksin soovitama neist vaid üht, siis soovitaksin kindlasti seerumit. :)

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.