I've not been the most active blogger lately, reasons being that I had to get back into my work routine after the vacation and also... I kind of felt like crap as well. Not just because the long waited vacation was over, I just haven't felt that confident lately. Right when I got back from London I broke out really bad and I mean REALLY bad. I don't think I've ever looked that crazy before, my younger brother thought I had chicken pox. Basically, my whole chin and cheeck area was numb from all the breakouts and all I wanted to do was crawl under my blanket and not face my everyday responsibilities. I knew it was probably from the stress and not drinking enough water on my trip, also, my skin isn't used to subways and crowded places. Anyway, now I feel much better and I can't wait to get in proper blogger-shape again. I think I'll start with a hot shower, then soak my skin into The Body Shop's papaya body butter, pick out a cute outfit and see what the day has to offer. :)

Ma pole viimasel ajal just kõige aktiivsem blogija olnud ning pean silmas just enda näo siia lehele panemist, erinevate meigitoodete proovimist jms. Põhjus seisneb lihtsalt selles, et pidin pärast puhkust uuesti igapäevarutiiniga kohanema ning kui nüüd päris aus olla, siis tundsin end pärast Londonit lihtsalt väga halvasti. Füüsiliselt. Mu näonahk pole kunagi nii hullus seisus olnud, kui ta oli alates päevast, mil Londonist naasesin. Mu nägu moodustas ühe suure "ühenda punktid ja vaata, mis pilt tuleb" mängu ja terve lõuaala oli tuim. "Mmm, seksikas, räägi veel oma vistrikest," mõtlete? :D Igatahes, süüdistasin Londoni saastunud õhku ning vähest veejoomist reisi ajal, samuti stressi. Nüüd on olukord palju parem ning ma ei taha enam oma pehme teki alla varjuda. :) Tunnen end palju paremini ning olen valmis jagama teiega veel paljusid põnevaid asju. Ma tean, et mitmed teist ootavad pikisilmi postitust Londoni ostudest, kuid ma olen otsustanud need eraldi postituste peale ära jaotada. Kirjutasin juba käekotist, rahakotist ja Body Shopi kraamist. Ülejäänu on üpris pudi-padi (mõned kreemid, huulepulk jne) ja mõningad riided. Riideid näete outfit-postitustes ja märgin kindlasti alla, kui miski on Londonist saadud. Mainin ära, et tulin Londonist tagasi nelja kleidi, kahe seeliku ja ühe paari lahedate jalanõudega. :)
Nüüd hüppan kuuma duši alla, uputan oma lõpuks ometi välja puhanud keha The Body Shopi papaia kehavõisse ning vaatan, mida päeval mulle pakkuda on.

1 comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.