My good friend Triin came over today and while we were catching up and eating way too much junk I took advantage of her gorgeous long (never been dyed!) hair and made my first attempt with donut buns. I made a neat princess/ballerina bun and a more lazy one using two different techniques. I think they came out quite good so I thought I'd share. :)

Kiusasin täna oma sõbrannat ja samal ajal kui me üle pika aja juttu ajasime, "Tippmodelli" vaatasime ja jampsi näost sisse ajasime, kasutasin ma ära tema imeilusaid pikki (ja mitte kunagi värvitud!) juukseid ning tegin oma elu esimesed katsetused donut-krunnidega. Tegin ühe korraliku printsessi/baleriini oma ja teise pisut "lohakama" ning kasutasin mõlema puhul eri võtet. Minu meelest on mõlemad päris ägedad, mis te arvate?

10 comments

 1. Mul on endalgi megapikad juuksed ja paksud ka. Ainult, et ma ei oska seda asja kasutada... Kuidas sa juuksed sinna panid? :D

  ReplyDelete
 2. Ma püüan millalgi õpetuse teha, kirjutades on raske seletada. Aga teien võimalus on Youtube'ist otsida märksõnadega "sock bun tutorial" (jep, neid tehakse rullikeeratud soki või spetsiaalse pontsikukujulise vidinaga).

  ReplyDelete
 3. Kuajuures ma just paar päeva tagasi vaatasin seda sock bun tutorialit, ulme patsi saab ikka sellega! Ise ei ole veel jõudnud seda nippi kasutada, kuid hakkasin mõtlema, et kui see pats peaks hakkama lahti hakkama lahti vajuma võib ikka päris piinlik olla xDD

  suvimariliis.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Jumaldan sellist sorti krunni. Ise teen selle spets täidisega.
  Seda tegema õppisin selle õpetuse järgi: http://www.youtube.com/watch?v=sgDyBrx8ZZI

  Aga sellel kanalil on veel erinevaid õpetusi sellise krunni saavutamiseks nii pikkadele, kui ka lühematele juustele :)

  ReplyDelete
 5. Tartus saab seda "bun"i osta näiteks Zeppelinist,seal üleval on see juuksevahendite pood. Soovitan uurima minna!:)

  ReplyDelete
 6. Jube ägedad. Mulle väga, väga meeldivad krunnid, aga endale mulle kahjuks ei sobi :)

  ReplyDelete
 7. This is a gorgeous bun! Your camera is amaaazing! Which one is it? Thanks for the comment on my blog! :)
  www.liana-beauty.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. My recent pictures are taken with Nikon3100 with a 35mm 1,8 lens (it's all about the lens!!!). I've been borrowing it from my sister. But I usually use a simple 18-55mm... until I get my own 35mm 1,8. :)

  ReplyDelete
 9. Actually, you're going to get 50 1,8 ;)

  ReplyDelete
 10. Väga huvitav, ma olen sellist krunni teinud alati ilma igasuguse täidiseta ja on üsna samasugune ja väga numps välja näinud.. ilmselt muiudugi on täidise kasutamine tervislikum, kui oma juuste tupeerimine. :D

  Aga üldiselt algse õpetuse sain kunagi iidsel ajal noorte neiude ajakirjas Stiina - toona ilma täidiseta ja ilma tupeerimata, jäi seest tühi.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.