Strawberry Souffle, Apricot Scrub, Sauna Masque, Iced Crystal, Mud Pac, Chocolate Masque

The shop near my home is having a pretty big sale at the moment and when I noticed that all the Montagne Jeunesse face masks were 1€, I decided this was the time to finally try them out. I picked six and later realized that most of them were anti stress and deep cleansing, which means I can't really use them in a row and it may take some time to use them all up. But I can give you a mini review of them along the way, just tell me if you would be interested in that.

Also, have you tried any of them? Any thoughts about them?

Praegu on Selveri Laadapäevadel kõik Montagne Jeunesse näomaskid 1 euro (võrdluseks - Seppäläs maksab üks 2.49). Kodus avastasin, et suurem osa neist on stressi leevendavad  ja sügavpuhastavad, nii et päris järjest ma neid ära ei kasuta, pigem jaotan pikema perioodi peale. Aga ma võin kõigist aja jooksul miniarvustuse teha (koos pildiga sellest, kui kaunis ma maskiga olen :D), öelge vaid, kas te oleksite sellest huvitatud.

Kas olete ise mõnda neist proovinud? Kuidas oli?

3 comments

  1. Nägin ka neid Selveris, aga ei ostnud siis. Tahaks ikka näha sind maskiga. :D

    ReplyDelete
  2. mina ostsin kaa neid Selverist. endale valge šokolaadi ja selle piparmündise-jahutava ning emale šokolaadi ja maasika :) täna tegime mõlemad ühe maski - mina piparmündi ja tema šokolaadi ning mõlemad kiidame! minu jaoks on just oluline, et mask puhastaks veidikenegi poore ja seda ta õnneks tegi ka.

    ReplyDelete
  3. Olen ainult mud pac'i kasutanud ja see meeldis küll, kui uuesti linna satun ostan prooviks mõne muu. Mul jätkus ühest pakist kolmeks korraks :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.