For a while now I'd been thinking about getting a matte bronzer and the more I researched the more I saw Too Faced Chocolate Soleil Matte Bronzing Powder coming up. I watched reviews on Youtube, read different blog posts and it was decided - I was going to invest in that one.

First, let's just say how excited I am about having a matte bronzer now. Not that I really need to contour my face (I have quite high cheekbones and hollow cheeks), but I always felt that it made everything even more defined and beautiful. Plus it just makes your skin look healthier and nicer, which is always a bonus if you live in a place where it's basically winter from October to April. :D

It really does smell like real cocoa and I don't find the scent to be too overwhelming. Plus you can't even smell it once you've applied it on your face.

To me, this seems like a perfect contouring powder or overall face bronzer. It's matte and it's not too dark. On the packaging it says that it won't give you an orange look and it really won't! It's really natural and I'm sure it would work with many skin tones. I think I'm going to use it lightly all over my face when I'm feeling really pale, but for most days this will be used as a contouring product. It makes such a big difference - my face seems so much more defines and it's makes a MAJOR difference on photos. Love it!

Would I recommend it? Yes, if you are willing to invest - mine cost something around 26 euros, which really doesn't make it the cheapest product in the world. But I like Too Faced and I definitely like matte bronzers now. Let's face it, if you try to contour your face with a really shimmery bronzer you just look stupid - highlighted in all the wrong places. Trust be, I've been there.

Eesti keeles:

Umbes kuu aega tagasi hakkasin otsima endale matti päikesepuudrit. Olgem ausad - sädeleva puudriga näo kontuurimine ei anna just ahvatlevaid tulemusi ja just kontuurimiseesmärgil ma seda puudrit tahtsin. Iseenesest ei vaja mu nägu väga suurt kontuurimist, sest mul on üpris kõrged põsesarnad ja olen oma näojoontega rahul, kuid teadsin, et päiksepuudriga annaks kõike veelgi rõhutada.

Mu valik langes Too Faced'i Chocolate Soleil puudrile. Tõsi, hind oli krõbe (26 eurot... ), aga ma lubasin seda endale, sest ma ei ostnud endale veebruaris ainsatki uut meigitoodet! Premeerisin end kuu lõpus selle puudriga ja pole päevagi kahetsenud. Saades üle sellest IMEarmsast karbikesest, mille sees puuder end peidab võin asuda oma kiire arvustuse juurde. :)

Esiteks on see täiesti matt, teiseks pole puuder liiga tume ja ma leian, et see sobiks väga paljude nahatoonidega. Kõik sõltub n-ö sissetöötamises ja hajutamises - võib saada väga defineeritud kontuurimise, võib kasutada tagasihoidlikumalt, võib kasutada õrnalt tervele näole jume andmiseks. Mina olen seda enamjaolt kontuurimiseks kasutanud (põsesarnade all, meelekohtadel, lõuajoonel, ninal), kuid päevadel, mil ma tunnen end iseäranis kahvatuna (olgem ausad, me elame riigis, kus talv kestab oktoobrist aprillini... ), olen seda kasutanud tervel näol ja see annab väga kena ja värske jume. Rõhutan - see ei jää oranž!!!

Pisike lisa - ehk reetis juba nimigi, aga see puuder lõhnab täpselt nagu kakao. Kui algul võib see tunduda pisut üleliigne, siis pärast näole kandmist seda lõhna juba enam tunda pole. Üldiselt suhtun ma lõhnastatud toodetesse skeptiliselt, kuid selles on ka päriselt mingit kakaoteemat sees, millest ka lõhn. Minu meelest on see mõnus ja suvine, kui Kaubamajja või I.L.U-sse sattute, siis nuustage. :)

Kas ma soovitaksin seda? Kindlasti. Alates sellest, kui selle sain, pole olnud päevagi, mil ma seda kasutanud poleks. Erinevus on märgatav, eriti fotodel. Jah, see pole just soodsaim toode turul, aga iga tüdruk, kes on vähegi meigist ja oma näojoonte rõhutamisest huvitatud, oleks selle tootega kindlasti rahul.

Mind huvitab, on siin veel kedagi, kes on seda proovinud?

2 comments

  1. I've been looking for a good bronzer, this one looks really pretty! I also love that it smells nice, I think I might try it out!

    ReplyDelete
  2. Ma tahtsin seda endale osta, aga siis polnud veel Too Faced'i Eestis müüa ja läksin Bourjois'i teed mööda. Ma olen tollega ka enam-vähem rahul, aga kiusatus Too Faced'i hankida on ikkagi päris suur. Need on alati pakendatud väga ilusalt ja kõnealuse firma kabuki sain ma kingituseks, mille tõttu tean, et firma on ikkagi hinda väärt.

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.