On most of my blog pictures I wear extensions and whenever someone asks me how do I keep my hair so long and healthy I have to reply "My hair is usually in my drawer, so it doesn't really get damaged... " :D Well, since I went to hairdressers today to get my dry ends and fringe fixed, I thought this might be the perfect time to show you my actual hair length.
p.s. There's nothing better than the smell of your hair when you've just stepped out of a hair salon!

Kannan enamikul oma blogipiltidest juuksepikendusi, niisiis iga kord kui keegi küsib, kuidas ma oma pikki juukseid hooldan, vastan ma midagi stiilis "No need on enamasti sahtlis, nii et nad ei saa eriti kahjustada ega vaja erilist hooldust... " :D Kuna käisin täna juuksuris ja lasin kuivad otsad maha lõigata ja tukka kohendada, siis otsustasin, et just nüüd on õige aeg näidata oma õiget juuksepikkust. :) Kui kedagi huvitab, siis ma käisin Sheila Kahri juures, ilusalongis Jem.
p.s. Kas te teate midagi paremat kui juuste lõhn pärast juuksurist väljumist?

9 comments

 1. Kusjuures palju ilusamad on lühikesed juuksed! Sobivad sulle superhästi;)

  ReplyDelete
 2. wow ei teadnudki, et sa pikendusi kannad. lühemad juuksed sobivad sulle väga hästi ja teevad sind vanemaks kah.

  ReplyDelete
 3. Sattusin alles hiljuti su blogi otsa ja just lõpetasin selle otsast peale lugemise. Super!

  Lühikesed juuksed sobivad sulle kusjuures väga hästi minu meelest.

  ReplyDelete
 4. Minu arvamus - lühikene on väga stiiline. Ega ilmaasjata pole ise ca 3 kolm korda pikki juukseid lühikeseks lõiganud :)

  ReplyDelete
 5. mulle küll väga meeldivad pikad juuksed, aga võib-olla sinu puhul meeldib isegi see soeng rohkem - sobib super hästi su näokujuga, väga ilus. ja nagu keegi mainis - lühikesed juuksed on stiilsed, olen samuti seda meelt :)

  ReplyDelete
 6. Lühikesed juuksed ka väga ilusad ja sobivad Sulle :)

  ReplyDelete
 7. vàga tuus see uus : )

  ReplyDelete
 8. Minu juuksur ka Sheila ja käisin ise hiljuti jälle juuksuris. Need maskid, mis ta teeb, on ikka nii mõnusad ja peale juuksuris käimist on juuksed läikivad ja ilusad. Sinu soeng on kena, endale ma nii lühikeseks vist ei tahaks, kuigi nüüd maha võetud 5 cm tundub ka jube palju.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.