I know I've been posting quite a lot of random lookbooks (which I myself find amazing) and not that many original posts, but I didn't really get to relax during the weekend and even on my day off on Monday I had to work and organize some stuff. Today I felt like a zombie - I went to work at 9pm and by 12am I had done so much that I couldn't even remember doing it all. Rest of the day was just... blah. After work I went to a store opening and stuffed my belly with truffles. But as soon as I got home I took a really nice bath with bubbles and face mask and all... So I feel more like a human now and I'll be back on track now. Also, I'm counting the days - next Friday I'll be going to London! I left my heart there in 2009 and I just have to visit the place every spring. We have all sorts of fun activities planned and I just want to relax and enjoy this amazing city for a few days. It's Easter too, so I expect to eat a lot of chocolate eggs. Talking about food, god I miss The Breakfast Club, I miss the food in Camden and I can't wait to visit the Borough market! Anyway, I could go on and on, so I'll just stop here. But don't you think that I won't drown my blog into beautiful travel photos when I get back. Hey, let's not rush it, before I go, I have some travel related beauty posts planned as well. ;)

p.s. I'm still enjoying answering to all of your questions, so if you have any, you can find the Formspring box on the right. :)

Tean, et olen viimastel päevadel justkui pisut "laisem" olnud ja rohkem erinevaid galeriisid postitanud (aga kas need pole imeilusad?), ent ma ei saanud nädalavahetusel end välja puhata ja isegi esmaspäev, mille võtsin spetsiaalselt vabaks, möödus kuidagi eriti ruttu ja rahutult. Täna tundsin end tööl nagu zombi - läksin kella üheksaks kohale ja olin lõuna ajaks nii palju tööd rabanud, et ma isegi ei mäletanud kõige selle tegemist. Pärast tööpäeva käisin Kristiines uue pesupoe avamisel ja mugisin trühvleid ning niipea kui koju jõudsin, läksin vanni. Tunnen end nüüd rohkem "inimesena", jumal tänatud.
Lisaks sellele loen ma päevi - järgmisel reedel sõidan taas Londonisse. Sellest on saanud mu igakevadine kohustuslik visiit, sest alates hetkest, mil mu süda 2009. aastal sinna jäi, ei suuda ma sellest imelisest linnast liiga kaua eemal olla. Ma ei jõua ära oodata, et saaksin jälle kanali ääres jalutada, imeilusat arhitektuuri vaadata, muuseumites kolada, turgudel ringi uudistada... See on nagu unenägu ja ehkki olen Londonis juba käinud, ei suuda ma kunagi reisi lähenedes reaalselt uskuda, et varsti ma olengi jälle seal. Ärge mitte arvakegi, et ma seda blogi pärast reisipiltidesse ei uputa. Mina isiklikult jumaldan teiste reisipiltide vaatamist ja usun, et ka teile meeldiks kui ma tükikese Londoni soojast ja õites kevadest endaga kaasa tooksin, eks? Aga ärme kiirusta, sest enne kui ma lähen, on mul plaanis ka mõned reisiga seonduvad ilupostitused. ;)

p.s. Vastan endiselt hea meelega kõikidele teie küsimustele, nii et kui mõni peaks tekkima, siis Formspringi kastike on paremal. :)

7 comments

 1. mina ausalt öeldes ootan juba täitsa põnevusega sinu reisipostitusi! fännan ka väga teiste reisipostitusi alati ja sinu omi ootan just eriti, kuna Londonist on alati nii mõnus pilte vaadata, sest ma ise pole seal käinud, aga ei suuda ära oodata, millal ükskord sinna siiski jõuan! kindlasti üks must-visit linnadest!

  ReplyDelete
 2. Oi, London peaks olema igaühe must-visit listis! Minul on seal hetkel veel Barcelona, Pariis ja New York - üsna klassikalised linnad, aga kuidas sa elad oma elu ära ja ei käi nendes paikades!? :D

  ReplyDelete
 3. Ma käisin just 2 nädalat tagasi seal, isegi siis oli seal mõnus soe ja kevadine:) Kuna olin seal esimest korda, siis olin kõigest nii vaimustuses. Jooksin kõik kohad kiiresti läbi, aga tahaks kindlasti tulevikus sinna tagasi minna:) Igatahes jään su reisipostitust ootama, see on kindlasti väga-väga põnev:) Reisimine on üks mu lemmikumaid tegevusi, nagu kindlasti paljudel!

  ReplyDelete
 4. Aga naudi siis Londonit :-)
  Ma ise pole just suurim Londoni f2nn, aga ma siin ka pesitsenud juba yle 5 aasta - tahaks vaheldust :-D
  New York ootab mind ees sel suvel ja olen sellest sama vaimustuses kui Sina Londonist.

  ReplyDelete
 5. Aitäh, naudin kindlasti! :)
  Minu õel on ka NY-palavik, tahab minugi sinna varsti viia. :D

  ReplyDelete
 6. Ma lähen ka järgmine nädal esimest korda Londonisse!! Ootan täiega!!
  Mis on need must see/visit kohad kus kindlasti peaks ära käima?

  ReplyDelete
 7. Terve London on üks suur must-visit, aga muuseumitest tasub kindlasti käia loodusmuuseumis (Natural History Museum) ja Briti muuseumis (The British Museum). Väga lahe on ka Tate Modern, sinna lähen ka ise alles esimest korda. Kindlasti vääristavad külastamist Camdeni turg ja Portobello market (Notting Hillis). Ise ootan juba oma esimest visiiti Borough marketisse (suur ja kirev toiduturg). London on täis ka ilusaid parke ja kindlasti tasuks võtta ette üks pikem jalutuskäik kanali ääres, vaatega parlamendihoonetele ja kellatornile... Lõpetan siin, sest muidu jääksingi kirjutama. :D

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.