"We've harvested ultra deep cleansing Dead Sea Mud to draw out impurities and open blocked pores to leave skin feeling cleansed and soft."
Well, first of all this smells like something you clean your house with or something you spray in your toilet. In my opinion, a really unpleasant smell to put on your face... It also has a really strong lavender scent and I'm not too keen on anything lavender. The mask goes on smooth and dries pretty quickly. Before you know it, you can't really move your face muscles. You're supposed to leave it on for 10-15 minutes and then rinse it off. When it was on, it had a really cooling effect, which I personally liked, but as it got more and more dry, my face felt itchy and I just wanted to get rid of it already. Once I'd rinsed the mask off (it came off quite easily with warm water), my skin felt really soft and cleansed, but the mask didn't really do any magic with my pores. Nothing that amazing, I wouldn't spend my money on this again.
"Oleme maski kokku kogunud sügavpuhastavate omadustega mineraalaineterikka surnumeresoola, mis tungib sügavale nahakihtidesse, avades ummistunud poorid, eemaldades mustuse ning rasu ka sügavaimatest pooridest, muutes naha puhtaks ja siledaks."
Esimesena tungib ninna ülevoolav lõhn, mis meenutab mulle kõikvõimalikke üldpindade puhastusvahendeid ja õhuvärskendajaid. See on täielik turn-off, sest kes tahaks midagi sellise lõhnaga enda näole panna? Lisaks sellele on maskil väga tugev lavendliaroom ja ma pole eriline lavendlifänn - see jällegi on isiklik hinnang, tean inimesi, kellele lavendel väga meeldib. Maski peab näol hoidma 10-15 minutit ja ma polekski kauem suutnud, sest kümne minuti möödudes on see juba täielikult kuivanud ja hakkab näol meeletult sügelema. Muide, kui mask on kuivanud, siis on ka näolihaste liigutamine raskendatud. Õigupoolest ei soovita ma seda proovidagi, pidavat kortse tekitama. :D Pärast oli nahk imemõnus ja pehme, kuid see oli ka ainus efekt - mingeid imesid see korda ei saatnud. Ütleme nii, et uuesti ei ostaks.

1 comment

  1. Lugesin su eelmist sama brändi maski review-d ja läksin ka kohe Selverisse, mul on hea meel, et ma seda maski ei valinud :) Võtsin ka kohe neli tükki aga proovida pole veel jõudnud. Ise polnud kuulnudki sellest brändist, seega üldiselt selliseid tundmatuid osta ei julge. Väga hea, kui on keegi, kes viitsib katsetada :)
    Jään edasisi arvustusi ootama :)

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.