"Treat yourself to a mud masque with a difference! Rich in natural ingredients this deep cleansing chocolate mud masque will help to unblock pores, allowing impurities to be drawn out. Coupled with the skin healing properties of Dead Sea Salt, and the moisturising benefits of Cocoa Butter and Shea Butter, you will be left with renewed, re-hydrated and younger looking skin."

First of all, it smells like hot chocolate (and you and everyone around you can smell it the whole time) and looks exactly like Nutella. It's really creamy and easy to apply. One pack covered my face and there was still a little left, but not enough for second use. It doesn't feel itchy or tingly at first, but as it dries, it gets harder, which also means you should keep your face muscles still and try not to talk or smile. When it's time to wash it off after 15 minutes, it starts to itch like crazy and I literally ran to the bathroom to rinse it off. It comes off quite easily and then you're left with a bit softer skin (that still wants moisturiser as soon as possible) and a little more even complexion. I wouldn't say it impressed me that much, the chocolate thing just added a fun factor. Would I recommend it? Well, only if you really love chocolate.
"Hellita oma nahka süütu, kuid suursuguse ja rikkaliku šokolaadise kreemi maiusega. Oleme seganud päikeselistelt Dominikaani saartelt pärineva kakaovõi, peenestatud kakao ja üliniisutava E-vitamiinirikka sheavõi, mis toidavad, niisutavad ja uuendavad naharakke sügavuti, taastades naha elastsuse ja niiskuse. Mineraalaineterikas surnumere sool avab ummistunud poorid, imab mustuse ja liigse rasu, muutes naha sügavalt puhtaks ja siidiselt pehmeks." (Hämmastav, kuidas eestikeelne tõlge erineb totaalselt ingliskeelsest originaaltekstist... )
See mask näeb välja nagu Nutella ja lõhnab nagu odavamat sorti kakao. Lõhn on muuseas jube tugev ja seda tunnevad kõik, kes sinuga samas kodus elavad. Koostiselt on mask väga kreemjas ja seda on mõnusalt lihtne näole kanda. Ühest pakitäiest jätkub üheks ja pooleks korraks, kuid ma viskasin ülejäägi siiski minema. Alguses pole nahal mingisugust erilist tunnet, aga niipea kui umbes 10 minutit oli möödunud, hakkas nägu nii meeletult sügelema ja kipitama, et ma sõna otseses mõttes jooksin kraani alla. Maski oli lihtne maha loputada ja nahk tundus pärast täpselt selline nagu alati, vaid toon oli pisut ühtlasem, poorid pisut ahenenud. Nägu pidi kreemiga niisutama nii ruttu kui võimalik. Ütleksin, et kohe mitte midagi erilist ei olnud, soovitaksin vaid neile, kes väga šokolaadi armastavad. ;)

3 comments

 1. ma just eile saunas proovisin ka seda maski - millalgi sinu posituse peale ostsin ka ühe prooviks neist ja just selle, kuna tundus huvitav. üldiselt üsna samad mõtted ka mul... ainult imekombel ma suutsin ilma kreemita veel õhtul läbi ajada, kuigi talvisel ajal kuivatavad nahka isegi suvisel ajal seda mitte tegevad näopuhastusvahendid. see-eest aga oli hommikul kuidagi eriti kuiv ja veider tunne näol. uuesti ei ostaks tõesti :)

  ReplyDelete
 2. ma olen seda maski pääris mitu korda juba teinud, mulle küll väga hästi sobib/meeldib :)
  aga tahtsin veel seda öelda, et sul on vääga super blogi, üks mu lemmikutest. ma olen väga palju n-ö inspiratsiooni saanud, et milliseid tooteid osta jne. samuti on su blogi kujundus väga hubane- osad blogide sidebar'idel on nii palju asju, et ei jõuagi kõiki läbi lugeda/otsida, aga sul on piisavalt ja kõik vajaliku leaib üles. niiet jätka samas vaimus! :)

  ReplyDelete
 3. Aitäh-aitäh-aitäh! Positiivne vastukaja on mu suurim motiveerija. :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.