JOIK is a natural cosmetics brand in Estonia, but they also ship internationally. I've been loving their candles for a while now, but recently I decided to try their lip balm as well. If you've been reading my blog, you know I'm all about lip balms - I have way too many, but not enough.

This is a 100% natural lip balm, it has beeswax, cocoa butter, shea butter, sweet almond oil, castor oil and peppermint essential oil in it. The smell and the texture remind me of Burt's Bees beeswax lip balm, they're quite alike actually. JOIK one is just a tiny bit smoother and creamier and gives a really subtle shine to the lips - Burt's Bees leavs the lips completely matte.
I'm really happy with this lip balm, it gives a cooling sensation as well, but not as strong as Burt's Bees one. The packaging is right up my alley and the fact that it's made here in Estonia makes me really proud and happy. :)
www.joik.ee
Olgem ausad, mul on liiga palju huulepalsameid. Kosmeetikakotis on neid kaks, tööjuures üks, käekotis üks, voodi kõrval üks, meigisahtlis kaks... AGA see ei tähenda, et neid ei võiks pidevalt juurde soetada, mis? :D Igatahes, ma otsustasin kodumaiseid tegijaid toetada ja JOIK-i oma ära proovida. Olen väga-väga rahul, see osutus oodatust palju paremaks. Mitte, et "oodatu" midagi erilist oleks olnud, sest olin seda enne ainult Kaubamajas ära näperdatud, määrdunud ja kuivanud testrina näinud...

Esiteks on pakend imeilus ja lõhn eriti mõnus ja värske. Palsamis on mesilasvaha, kakaovõi, sheavõi, magusmandliõli, kastoorõli ja piparmündi eeterlik õli, mis tähendab, et see on 100% naturaalne ja muud head. See on huultel õige pisut jahutav, aga mitte nii jahutav kui näiteks Burt's Beesi mesilasvahaga huulepalsam. Lõhnalt ja tekstuurilt meenutab see aga paljus viimast. Ehkki see tundub pakendis kõva vahana, sulab see sõrmega hõõrudes ja võimaldab täpselt piisava koguse huultele kanda. Tekstuur on mõnus ja kreemjas ja huuled jäävad niisutatuks ja pehmeks. Kiidan! :)
www.joik.ee


2 comments

  1. See on nii hea huulevõi, aga oh paneks nad selle pakendisse kus ei pea sõrmega sees sonkima :(

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.