I've seen them more and more, not on people, but in magazines, on catwalks etc. I'm not sure what to think of them, I would probably feel too enchained. But they look amazing, especially on a beautiful body with some really simple clothes. What's your opinion on them?
Planet Blue
elliebetts.blogspot.com
Planet Blue
thestylishwanderer.blogspot.com
etsy.com
etsy.com

Kas olete kuulnud kehakettidest? Minu meelest näevad need eriti vinged välja, kuid ma pole päris kindel, kas suudaksin või tahaksin neid ise kanda - tunneksin end tõenäoliselt pisut liiga ahistatuna. Aga kellele selline idee meeldib, siis ei tohiks olla väga raske ka ise kehaketti meisterdada - väike meisterdamine pole kunagi kellelgi tükki küljest võtnud (tegelikult... väga võimalik, et on).

4 comments

 1. Kui ma oskaks koomikseid joonistada, siis ma joonistaksin ühe sellise, kus tüüp meisterdades konkreetselt tüki kaotab :(

  ReplyDelete
 2. Tunduvad huvitavad, aga jään arvamuse juurde, et sobivad kindlasti ainult teatud stiili juurde ja inimene peab ka selle suutma välja kandma, vastasel juhu võib väga veider see kett keha ümber välja näha.

  Ise vb isegi kannaks, kui tuju on ja sobiv riietus :)

  ReplyDelete
 3. I love the idea of body chains, they look great in magazines! I just don't think I'd be brave enough to try and pull one off myself!

  ReplyDelete
 4. I think it definitely depends on the chain and the clothes you're wearing. I reckon the one in the second photo would look better with slim fitting clothes and the 5th one just looks perfect!

  love the blog, btw :) x

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.