I got a new jar of Elizabeth Arden 8 Hour Skin Protectant yesterday and since it looked all pretty and new, what better time to snap some pictures and introduce you to one of my favourite must-have product?
Is there a lady out there who doesn't know about this product? Is it even possible?
Oh, the endless ways to use this...
I use it to moisturise my lips before bed, protect my cheeks from cold wind, get rid of dry patches (for example, when you have these dry patches on your cheeks, but you don't want our foundation to bring them out even more), moisturise my cuticles and calm down irritated spots. But this can also be used to tame eyebrows, sooth skin after sun, reduce redness on skin after shaving, sooth burns and scratches...
I really love this product and I will continue to use it to keep my lips soft, my face moisturised (I don't use it all over, just on the dry patches on my cheeks and around my nose) and I will continue to use it in the future on my children's burns and on my grandchildren's scratches... That's how great it is. :) Also, you only need a little amount, so one 30 ml jar/tube will last you a long time.

p.s. I personally LOVE the smell, but if you don't, Elizabeth Arden recently launched an unfragranced version.

Sain eile uue 8 Hour Cream Skin Protectant purgikese kätte ja kuna see nägi nii ilus ja puutumatu välja, otsustasin, et on aeg mõned pildid teha ja teile üht oma lemmiktoodet tutvustada. Õigupoolest, kas see vajabki tutvustamist? Kas on keegi, kes sellest legendaarsest tootest veel ei tea?

Kasutan seda enne magamaminekut huultel; põskedel, et neid külma tuule eest kaitsta; kuivematel aladel, mis aegajalt näole tekivad (samuti tuulest või reaktsioonist mingile tootele - nii saab ilusti jumestuskreemi peale panna, ilma et see kuivemaid kohti veel enam rõhutaks); küünenahkadel; aeg-ajalt küünarnukkidel ja kandadel. Lisaks sellele saab seda kasutada kulmukarvade vaos hoidmiseks, põletuste/ärrituste leevendamiseks, nahale kuma andmiseks...

Ma olen sellest täiesti vaimustuses. Mu õde sai selle mitu aastat tagasi sünnipäevaks ja tal on endiselt enamus alles ja jõuludel kinkisin ka emale purgi. See on üks neist toodetest, millel on lihtsalt lõputult kasutusvõimalusi ja ma tean, et jään sellele truuks terveks eluks - ka mu laste põletushaavad ja lastelaste kriimulised põlved saavad sellega kunagi tuttavaks. :)

p.s. Mulle isiklikult meeldib salvi tugev lõhn, aga kui see on kellelegi vastukarva, siis Elizabeth Arden andis hiljuti välja ka lõhnatu 8 Hour sarja.

Olete proovinud? Kas teate veel nutikaid mooduseid selle kasutamiseks?

7 comments

 1. mina pole sellest kuulnud.. olen see erand siis ilmselt :D ja kui nüüd päris aus olla, siis omangi vaid ühte EA toodet, aga aeg-ajalt uurin teisi ka, ainult et tellida pole julgenud midagi, kuna ei tea, kui hea see kosmeetika (st erinevad huulepulgad, lauvärvid...) olla võiks.

  Maiken/
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
 2. samuti üks mu lemmikuid, just hiljuti soetasin endale ka selle näokreemi ning kätekreemi. selle huulebalsam on ka nii hea. lemmik lihtsalt.
  kõik 8 houri tooted on super!

  ReplyDelete
 3. See on lihtsalt kõige parem ja pehmem pai mu kuivale nahale. Lõhn on mulle alati väga vastumeelt olnud.. ma ei teadnudki, et nüüd on ka lõhnatu sari. Aitäh!

  ReplyDelete
 4. Tore blogi sul:)
  Täiesti super lemmik, lisaks kasutan ka 8 hour kätekreemi. Tean, et paljdele see omapärane lõhn ei meeldi, aga mulle kyll meeldib.
  Ilusat nädalavahetust!

  ReplyDelete
 5. Kust selle kreemi ostsid ja mis hinnaks oli ?

  ReplyDelete
 6. Ma sain selle ühe soodusmüügi ajal quum.ee-st umbes 10 euroga, aga muidu on see ikka kallim...

  ReplyDelete
 7. I just started using this on my lips rather than my blistex and it really does the job perfectly :), as for the smell you do get used to it, it doesn't bother me any more.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.