Here are some beautiful, girly and yummy-smelling products I'm currently loving. We have hair, skin, makeup and perfume, so yay for variety, right?

Schwarzkopf got2b Megalomania Big Volume Mousse
When I wash my hair in the morning I always use a volumizing mousse after - I've found that tehy work wonders and give me much more volume than a shampoo or a hair spray would. This has a very sweet berry scent, which might not be everyone's favourite, but it really does give me a LOT of volume. Plus, it's not too expensive and that's always a good thing, isn't it?

theBalm Mary-Lou Manizer
I got this highlighter for birthday and since then I've used this every time I wear makeup. I love the beautiful glow it gives to my cheekbones and I also use it on my browbones and on the bridge of my nose. This is gorgeous, it has a really silky texture and it's easy to blend. If you're looking for a good highlighter, try this one out, you won't be disappointed. I also have a full review on it HERE.

Juicy Couture Viva La Juicy perfume
I've never got as many compliments on my perfume as I get when I wear this. I know every beauty girl out these has it or has already raved about it, but it really does deserve a praise. It's sweet, yet fresh and really unique. If you haven't smelled this, take a sniff the next time you pass a perfume counter. Also, I suggest you get this in EdP, not EdT - this way the scent adjusts to your skin during the day and doesn't disappear after two hours.

The Body Shop White Musk Libertine body wash
I remember when I first smelled this product. I literally said "Oh my god!" to my sister, because this smells exactly like a Lush store! The smell is amazing, it lingers on your skin even a few hours after you've showered and you only need the tiniest amount to lather your whole body. I've used it since the beginning of March and I've only used maybe 10%  of the bottle. I have a full review HERE.

Eesti keeles:


Selle asemel, et igakuistest lemmikutest kirjutada, annan iga mõne aja tagant teada, millised on mu hetkelemmikud, mille järele peaaegu iga päev haaran. Siin nad on:

Schwarzkopf got2b Megalomania Big Volume Mousse Kui ma pesen hommikul juukseid, on kindel, et ma kasutan oma juustes ka volüümi andvat toodet. Mu lemmikuteks on kujunenud erinevad vahud ja hetkel olen kasutanud just seda - lõhn võib mõne jaoks liiga magus olla, kuid minul isiklikult pole selle vastu suurt midagi. Hõõrun törtsu niisketesse juustesse ja föönitan juukseid pea alaspidi (vahus on ka kuumakaitse sees). Volüüm on terve päeva tunda, juuksed justkui "hüplevad" igal sammul.

theBalm Mary-Lou Manizer
Minust sai alles hiljuti särapuudri sõber, kuid oleme teineteisesse ruttu kiindunud... Ahhaa, igatahes, kui sa arvad, et su meik on valmis, siis lisa pisut higlighter-puudrit põsesarnadele, ninajuurele ja kulmuluule. Vahe on märgatav ja imeilus! Ma pole ühegi teise brändi toodet veel proovinud, aga julgen theBalmi oma kindlalt soovitada - see on mõnusa ja siidise tekstuuriga ja puudrit on väga kerge hajutada. Pluss, see pole "tolmav" ja "kriidine". Täielik arvustus SIIN.

Juicy Couture Viva La Juicy parfüüm
Ma pole vist kunagi ühtegi parfüümi kandes nii palju komplimente saanud. Tean, et peaaegu iga USA ilublogija on sellest juba rääkinud, kuid tegu on tõepoolest hea ja unikaalse lõhnaga. Viva La Juicy on magus, aga mitte liiga magus. Ta on värske, aga samas vürtsikas... Väga raske on seda lõhna kirjeldada, peate ise poodi nuuskima minema. Küll aga soovitan selle soetada parfüümina, mitte tualettveena - nii kohandub lõhn päeva jooksul paremini enda nahaga, samuti pole ohtu, et sellest kõigest kahe tunni möödudes vaid õhkõrn mälestus järel on.

The Body Shop White Musk Libertine dušigeel
"Issand, see lõhnab nagu Lushi pood," oli esimene asi, mida ma seda nuusutades ütlesin ning olen endiselt samal arvamusel. Olgu, võib-olla mitte TÄPSELT nagu Lushi pood, aga midagi sinnakanti kindlasti. Ühest imetillukesest piisast jätkub terve keha "vahtu löömiseks" ja imehea lõhn kestab nahal veel tunde pärast dušikabiinist lahkumist. Mõnna! Pikem arvustus SIIN.


3 comments

  1. Jaa, Juicy on nii mõnus :)

    ReplyDelete
  2. Tahaks neid kõiki:D

    ReplyDelete
  3. Megalomania tooted olid paar aastat minu suured lemmikud, sest endale tavaline juukselaki lõhn üldse ei meeldi (eriti just siis kui peab kohe-kohe täistuubitud bussi minema ning kõik peavad nuusutama juukselakki) aga Megalomania lõhn on mõnusalt magus ning sugugi mitte nii.. juukselakine? Mäletan, et hind on kõvasti kallim võrreldes teiste lakkidega.

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.