I fail to have my nail polish flawless for over two days - then it starts chipping. I blamed my crappy base/top coat by Rimmel which I just ran out of and also my own nails - they're not naturally smooth and have a lot of ridges. So today I bought OPI Ridge Filler to have a smooth base for nail polish and OPI Top Coat to make the polish stay on longer. I'll let you know how this works out!
Have you tried these? Have do you feel about these products? Also, do you have any tips on how to make nail polish stay on longer?

Mul sai lõplikult kõrini sellest, et mul ei püsinud ükski küünelakk veatult peal kauem kui kaks päeva (liialdan, OPI "Suzi and The Lifeguard teeb seda, kui üks õhuke kiht panna). Kuna mu vana Rimmeli alus- ja pealislakk ei teinud absoluutselt oma tööd ja selle lõputilk muutus rõvedaks ja kleepuvaks, siis läksin täna Kaubamajja, et endale midagi korralikku soetada. Valisin OPI Ridge Filler'i, mis peaks muutma küünepunna ühtlaselt siledaks, nii et lakil on sellele hea kinnituda ning OPI pealislaki Top Coat, et lakk kenasti läigiks ja kaitstud oleks - mõlemad maksid 10,6 eurot (mulle vähem, sest mul on sünnipäevanädal ja Partnerkaardi soodustus -10%, hihihii). Ma pole kumbagi veel kasutanud, kuid kavatsen täna ühe põhjaliku maniküüri ette võtta. Annan kindlasti teada, kas need annavad oodatud tulemusi.
Kas olete ise emba-kumba neist toodetest proovinud? Mis "trikke" teie kasutate, et lakk kauem peal püsiks?

8 comments

 1. lakkisin ka pühapäeva hommikul küüned kenasti roheliseks ning nüüd juba kergelt küüneotsad valged, masendav :/
  jään huviga ootama, kuidas su lakid mõjuvad!

  suvimariliis.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. OPI Ridge Fillerit ei ole proovinud, ma kasutan OPI Nail Envyt ja Nubari Ridge Fillerit. Aga OPI Top Coati proovisin. Mulle väga ei meeldinud aga eks see on igalühel oma kogeda ja arvata. Ma ei olegi leidnud seda vohh pealislakki veel. Kasutan hetkel põhiliselt Sally Hanseni Salon Speed Shine pealislakki. Aga ega ma temaga eriti rahul ei ole. Rahvas soovitab Seche Vite pealislakki aga samas tundub see nii kole hirmsaid kemikaale sisaldavat, et vot ei teagi. Nubari Diamonti soovitatakse ka, minul on aga vahepealsest perioodist, kus seda muudeti ja oli üksvahe täielik õudukas. Nüüd teevad jälle vana retsepti järgi ja pidi super olema.
  Trikkidest niipalju, et jälgi, mida küünelakid sisaldavad. Kiireim viis küünelaki pragunemiseks ja kildude kaotamiseks on segada omavahel 3-vabasid ja mittevabasid lakke. Ehk siis panna näiteks tavalise alus- ja pealislaki vahele 3-vaba lakk. See tuleb maha erakordselt kähku.
  Nii et soovitan hankida kaks komplekti, ühe 3-vabadele ja teise neile, mis ei ole 3-vabad. Või siis vaata kriitilise pilguga, milliseid sul rohkem on ja neid, millele on vähem, võta lihtsalt üks lakk, mis on nii alus- kui pealislakk. Raha kulub vähem :D
  Aga muidu jah, puhtad küüned (ei mingit õli ega kreemijääke), korralik alus- ja pealislakk ja peaks püsima küll! Oleneb muidugi, mida sa kätega teed. Asjalikult usin trükkimine kulutab otsad päris kähku ära.

  ReplyDelete
 3. Mina näiteks viilin küüsi pealt. Ma ei tea, mis selle asjanduse nimi on, nelja osaline viil ja mõeldud just küüne pinna siledaks muutmiseks...Korra kuus viilida - jääb pealt ilus sile, roosa ja läikiv. Näiteks selline: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRsLnAXuxsNqwCIO_RdnjrrUffBqkn2OCMxaitALlIkINp_zEv4ZA Samas püsivad ka lakid peal paremini, aga jah top coat!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jaa, tean neid viile, buffer on inglise keeles see sõna, mida sa otsid. :D

   Delete
 4. mina pole juba pikki aastaid oma sõrmeküüsi ise lakkinud. käin iga kahe kuu tagant oma maniküürija juures ja tema kasutab selliseid küünelakke, millel on mingil määral (bio)geellaki omadused (püsivus!). lasen alati sellise maniküüri teha, et väljakasv mind ei häiriks, kuna mu küüned kasvavad üpris meeletult. lasen need alati tunduvalt lühemaks lõigata, vahel viilin ka ise, kui asi juba üle käte hakkab minema.

  varem lasin teha tavalist maniküüri, st täiesti tavaliste lakkidega, ning siis iga kuu aja tagant. vahepeal, kui vaja, lisasin läbipaistva lakikihi peale, ja pidas ilusti vastu. maniküürija arvas, et ju siis mu küüned lihtsalt sobisid tema lakkidega nii hästi (rohkem tal selliseid kliente polnud, kellel maniküür kuu aega vastu peaks).

  igatahes, oma romaani lõpetuseks ütleks seda, et 16.- eurot iga kahe kuu tagant välja käia on minu meelest väga normaalne summa, ja sealjuures ei ole mul mitte mingeid küünehooldusvahendeid endal vaja omada/soetada :) kelle küüntega selline asi sobib, siis soovitan igal juhul!

  Maiken/
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
 5. Teemast mööda, aga kas see olid sina, kes eile kella 15-16 vahel Kaupsi fotoluksi letti ääres seisis? :D

  Mammu
  Hausofmammu.blogspot.com

  ReplyDelete
  Replies
  1. Oii, olin küll, mu õde töötab seal ja käisin temaga juttu ajamas. Vaatasin, et oled pisut tuttava näoga, aga mul on nägude peale nii kehv mälu, et ma ei osanud otsi kokku viia. Nüüd on piinlik. :( :D

   Delete
 6. Mul on ka sama probleem.. Mõtlen juba tükk aega OPI Nail Envy't osta, sest sellest on nii palju head räägitud. Tahaksin väga Seche Vite pealislakki proovida ( sama teema, mis Nail Envy'ga ), aga seal on tõesti jamad kemikaalid sees ja ei julge. Mõtlesin ka selle peale: http://buduaar.ee/Turg/kuulutus/768487 , aga samas mul on endal nii palju küünelakke ja ma ei taha, et need raisku lähevad + mul tuju muutub nii tihti :D Ei tea, mida teha :D

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.