Yes, you're dealing with a Potter fan. ;)
 I'll never get enough of these shows. Whenever there's an episode on TV, I watch it... Even if I've seen it a million times...
 A jar full of fashion quotes
I asked you to leave me your requests and I got exactly two. :D But that's okay, I'll do one of them - as for my wardrobe, I won't be doing a post about my clothes and accessories, instead I'll try to do more outfit posts in the future. It wouldn't be interesting if I showed you everything at once, wouldn't it?
As you can see, I didn't do a whole overview of my room - I'm showing you my favourite parts instead. :)

Palusin teil mulle kirjutada, millised postitusi te siin veel näha tahaks ja sain täpselt kaks palvet. :D Aga sellest pole midagi, sest üht neist (ülalolevat siis... ) oli väga tore teha. Selle asemel, et toauksel seistes üks klõps teha, otsisin detaile, mis mind ja mu tuba kõige paremini iseloomustaksid. Mis puutub teise palvesse, n-ö riidekapipostitusse, siis seda ma ei tee - püüan selle asemel edaspidi tihemini outfit-pilte teha. Kui ma kõik riidedja aksessuaarid korraga ära näitaks, poleks ju hiljem enam huvitav?
Aga jätkuvalt ootan teie soove kommentaaridesse. :)

13 comments

 1. Vert Cute! :)

  Zara
  http://lifesprettyvisions.com
  xx

  ReplyDelete
 2. Cute room it looks really vintage! :) xxx

  ReplyDelete
 3. võiksid teha näiteks muusikapostituse ka niisama vahelduseks. tean et tegemist ilublogiga aga tooks värvikus siia sisse ma usun. või näiteks lemmikraamatud läbi aja mida soovitaksid teisel lugeda? :)

  ReplyDelete
 4. mul on ka kõik Harry Potteri raamatud olemas ;)

  ReplyDelete
 5. Väga kena ja isukupärane tuba:) Võiksid teha postituse, kus oleksid pildid sinust läbi aegade. Samuti oleks huvitav postitus sinu reisidest. Reisimine on nii põnev ja väga huvitav on sellest lugeda. Samuti sinu lemmikutest ilutoodetest võiks olla postitus või igapäevastest ilurutiinidest.

  ReplyDelete
 6. Kust ostsid või tellisid Seksi ja Linna hooajad?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Vend kinkis need mulle aasta tagasi jõuludeks, tõenäoliselt tellis ta need Amazonist.

   Delete
 7. Kust sa ostsid selle valge korvi, kus sa raamatuid/ajakirju hoiad, see, mis on laua peal?

  ReplyDelete
 8. Sain selle üpris mitu aastat tagasi Jyskist.

  ReplyDelete
 9. Oh appi. Ma tahan ka seda FRIENDS dvd boxi. Alati ma kõndisin sellest mööda ja mõtlesin, et peaks ostma, olgugi, et endal kõik osad VHSile lindistatud. Nüüd nägin pilti ja tahan jälle...

  ReplyDelete
 10. Nii armas tuba, hästi mõnus ja hubane tundub olevat! Aga ma ei saa täpselt nüüd aru, kas see on su tuba vanematekodus või see su enda elamine :)?

  ReplyDelete
 11. See on minu tuba mu vanemate majas, kus elan hetkel üksinda. Nii et nii üht kui teist. :D

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.