I was invited to check out Make Up Store's spring/summer collection today. It was really fun - wine, snacks and beautiful makeup, please tell me what more would a beauty girl want? I snapped some photos for you to enjoy. Some are of the collections, some I just randomly snapped in the store. I love Make Up Store, it's so classy and beautiful. :)
 Well, of course my hand looked like this after...
blush "Pink Reef", microshadows "Tradition" and "Algea", eyepencils "Wave" and "Water Spring", lip gloss "Dahlia", apple/green tea salt polish, Hydranight night cream, The Creme day cream, Shiny hair wax
Also, I came home with a really generous goodie bag. Funny thing with the blush tho... I fell in love with this right away and asked when it will be available in stores. In March, they said. When we said goodbye, I told that I was going back in March to buy the blush and the lady smiled and nodded. Well, she's a clever one, isn't she? "Pink Reef" was already hiding in my bag. :)

Käisin täna Make Up Store'i kevad-suviseid kollektsioone piilumas. Klõpsasin mõned pildid kollektsioonidest ja ka teistest toodetest poest - ma armastan Make Up Store'i, see on võrreldes teiste kosmeetikabrändidega kuidagi eriti stiilne, kvaliteedist rääkimata.
Lahkusin ürituselt väikese kingikotikesega. Põsepunaga on armas lugu. Mulle hakkas see kohe väga meeldima, kui seda näidati ning ma uurisin pressiesindajalt, millal see poodidesse jõuab. "Märtsis," vastas ta. Lubasin lahkudes, et lähen märtsis tagasi põsepuna ostma ja ta naeratas ning noogutas. Paras kavalpea - "Pink Reef" peitis end juba mu kotikeses. :)

Kas teie kasutate mingeid Make Up Store'i tooteid?

11 comments

 1. oo.. mind kutsuti ka sellele üritusele, kahjuks otsustasin, et kool on olulisem, aga mulle lubati goodiebag kõrvale panna :)Deem nüüd, oleks sinu ju ka ära näinud.
  Käisin ka sügitalvise kollektsiooni esitlusel ja iga kord on väga mõnus pressikas olnud :)

  ReplyDelete
 2. Veel üks tähelepanek, fairytale dream on minu teada talvekollektsiooni huulepliiats, minu lemmik hetkel kui soovin huule kuju korrigeerida.
  Küünelakk peaks doreen olema, äkki showgirl kollektsioonist.
  Need olid minu eelmises kingikotis. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tean, et Fairytale Dream on talve kollektsioonist, ka mina sain selle kotikese. Pildil on see lihtsalt koos uute toodetega. Küünelakk polnud minu teada talvine Doreen, see tundus palju erksam ja oranžikam. Samas pole kindel, kotikeses seda polnud.

   Delete
 3. Mulle meeldib ka väga Make Up Store! Juba nende letid poodides on niiii kutsuvad! Must värv segatud kõiksuguste teiste toonidega, kes ei tahaks chekkama minna? :) Just hiljuti ostsin ka nende clear primeri ja 2 pintslit, enne kui seda teha julgesin uurisin muidugi rohkem tausta. Minu jaoks oli uudiseks et tegu on Rootsi brändiga ja algselt tehti tooteid vaid meigi-kunstnikele. :) Nüüd on nad muidugi ülemaailma kuulsad ja väga cool, et meil neid lette ikka leidub...oma ilusate värvide ja kutsuva auraga.

  ReplyDelete
 4. Make up Store põsepunad on ühed parimad ning selle Pink Reef'i värv on lihtsalt taevalik... oh, tuleks see märts ometi rutem!

  ReplyDelete
 5. Hey hun :) just found your blog and i absolutely love it! Your pictures are amazing. What camera do you use? xx

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you so much! :) I use Nikon D60, which is a pretty old camera, Nikon has improved their cameras since then. I also have a separate flash, which, in my opinion, is the secret behind great indoor pictures. :)

   Delete
 6. Pole kahjuks Make Up Store'i tooteid proovida saanud. UK-s neid vist ei myyda (ei ole silma hakanud), kyll aga olen palju head nende kohta kuulnud.

  ...Ja see p6sepuna on t6epoolest superluks!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Müüakse ikka, minu teada londonis ;) uuri kodulehte, seal on aadress olemas.

   Ma sain juba mõndasid lauvärve ja silmapliiatsit näppida- Tartu Lõunakeskuse ILU poes olid nad reedel täitsa olemas ;) Pliiats tundus kõige parem - väga hea pigment, pehme, mõnus. 2 huuleläiget oli ka väljas ning 4 lauvärvi.

   Delete
 7. aii, nii ilusad värvid! Mäletan kui ma mingi suvel tulin paari ostuga Make Up Store'st koju ja kott kukkus esikus kapi pealt põrandale .... xD

  http://suvimariliis.blogspot.com/

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.