I've been working on a post about Dr. Hauschka for two weeks now... I had to try the products out, write the reviews and so on... It has dragged on for so long that I'm just not feeling it anymore. It felt like an obligation and it just wasn't fun for me anymore. But I want my blog to be fun, I want to enjoy writing these posts for you guys! So, today I wanted to share my current favourites with you - nothing really new for many beauty girls out there, but they're new for me and I'd love to share! :)

Avon lipstick "Carnation"
- this is my absolute favourite lipstick colour. It's great for both day and night, it stays on for a decent amount of time and it's sooo creamy! Also, the price is really cheap for such a good lipstick. If you ever get a chance to order something from Avon, I'd recommend checking out their lipsticks, especially this one!

Batiste Dry Shampoo - at first I didn't believe in dry shampoos. Why wouldn't you just wash your hair? Well - now I know why people love them! It's been so hectic lately and since I wear warm winter hats all the time, my hair gets greasy quite fast. When I wake up with hair that really needs a wash, but just don't have time for it, I spray a bit of this in my roots, quickly rub it in, tease my hair and put it in a messy bun. Also, I like to use it just before teasing, since it makes it so much easier. I have dark, almost black hair, but haven't had a problem with it being too white - it goes away with rubbing, unless you overuse it.

Smashbox Photo Finish Primer - Can you believe I got this for just 3 euros? I couldn't believe it myself, since it's originally quite pricey and beauty bloggers have hyped about this product so much in the past. It makes my skin so soft and silky and it's much easier to apply foundation then. I really don't want to run out, so I only use it when I have a long day ahead of me. Love this product! Especially the packaging - I think it's classy, I'm not into colorful packagings that much.

That's it! :) Also, what's your favourite dry shampoo?

Eesti keeles

Olen juba kaks nädalat ühe põhjaliku Dr. Hauschka toodete arvustusega mässanud, kuid see venis nii pikaks (pidin ju tooteid proovima ka), et kaotas igasuguse võlu. Niipea kui postitus kujuneb minu jaoks pigem kohustuseks, loobun ma sellest - ma tahan, et blogimine oleks lõbus, sest nii on ka teil parem lugeda. :) Täna jagan teiega oma viimase aja kolme lemmiktoodet. Iga ilumaailma tüdruk on neist vast juba kuulnud, kuid minu jaoks on need uued.

Avoni huulepulk toonis "Carnation" - ma armastan seda huulepulka! Kirjutasin neist mõned päevad tagasi ka lähemalt. See toon on ideaalne nii päevaseks kui õhtuseks ajaks, huulepulk on mõnusalt kreemjas ja püsib ilusti peal (kui sa just palju ei söö... nagu mina). Kui kellelgi peaks tekkima võimalus kunagi Avonist midagi tellida, siis soovitan kindlasti nende huulepulkadele pilgu peale visata.

Batiste kuivšampoon
- tunnistan ausalt, et varem ei olnud mul kuivšampoonidesse usku. Mõtlesin, et inimesed võiks selle asemel lihtsalt... juukseid pesta. Ütleme nii, et sissemagatud hommikud ja tupeerimishullus on mind ümber veennud. See on täiesti asendamatu neil hetkedel, kui pole aega juukseid pesta, aga on vaja ruttu välja tormata. Mida ma teen, kui ärkan hommikul täiesti häbiväärses seisus juustega? Lasen juurtele pisut (paaluun ärge minge selle kasutamisega liiale!) kuivšampooni, tupeerin juukseid kergelt ja panen need sasitud krunni. Valmis! Mul on väga tumedad, peaaegu mustad juuksed ja minul pole selle valge värvusega veel probleeme tekkinud. Hõõrudes kaob see ruttu, kui sa just poolt pudelitäit korraga pähe ei lase.Ahjaa, ostsin enda oma Tallinna Kaubamajast. :)

Smashbox Photo Finish meigialuskreem - seda ei saa kahjuks Eestist ja hindki on üpris krõbe, aga minul õnnestus see saada KOLME euroga! Hihhiii. See teeb naha pehmeks ja siidjaks, mis teeb omakorda jumestuskreemi pealekandmise palju mõnusamaks. Et ma tahan seda võimalikult palju säästa, kasutan seda vaid siis, kui tean, et ees on pikk päev, mil tuleb kena välja näha. p.s. Ma ei kasuta tavalisel päeval kunagi primerit, aga ärge kellelegi rääkige, shh!

Ongi kõik! Kas teie olete mõnda kuivšampooni kasutanud ja mida te sellest arvate?

11 comments

 1. Kuivshampooni olen proovinud Tigi oma, ei avaldanud muljet. Aga tahan Batiste'le ka kindlasti võimaluse anda :)

  Kui praimerist rääkida, siis ma võin oma Smashboxi oma (28 ml) sulle tasuta ära anda, minu rasusele nahale lihtsalt üldse ei sobinud.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma arvan, et mul jätkub sellest ka päris kauaks. On sul ikka oil-free, äkki selle pärast ei sobi? Anna kindlasti Batiste'ile võimalus. ;)

   Delete
 2. Mul on samuti see Batiste dry shampoo, aga floral&flirty blush. Hästi mõnus lõhn ja tegi tõesti imet:) juuksed olid terve päeva ilusad ja säravad.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mul on see teine samuti, aga tahan kasutada üht korraga, nii et pole teist veel proovinud. :)

   Delete
 3. midaaaaaaa 3€ :O olenüüüd! :D Ma olen nii kaua tahtnud Smashbox Photo finish primerit proovida..

  ReplyDelete
  Replies
  1. Näib, et selleks tuleb Tolmu Rullile kutsusilmi teha. :D Mina sain paraku viimase.

   Delete
 4. ma olin alguses samal arvamusel kuivšampoonide kohta, a umbes pool aastat tagasi olin lihtsalt fakti ees, kus pidin poodi suunduma ja selle ruttu soetama. müüja soovitas lee straffordi, mis oli hea pisike ja töötas ka, aga lõhn ei meeldinud mulle eriti. nüüd vahetasin selle björn axeni vastu välja - on küll ehk pisut kallis, kuid see-eest töötab jube hästi ning juukseid on soengusse hiljem nii hea sättida. pluss kuna ma pole suutnud omale veel midagi muretseda, mis staatilisust vähendaks, siis praeguste külmade ilmadega aitab see ka selle vastu :) kusjuures just mõnd aega tagasi sirvisin mingit ajakirja, kus batiste omasid soovitati. ma usun, et proovin järgmisena seda.

  ReplyDelete
 5. Batiste is my life saviour. I am saving every possible minute in the morning, to allow myself to sleep a little more. This baby (travel-size) made my life a little easier. One thing that I have to learn myself - sometimes I spray too close and leave white patches on my hair. Did you experience that?)

  ReplyDelete
 6. I love that Smashbox primer, I only have a small complimentary tube I got in a gift set. It's lasted me ages you only need such a small bit xx

  ReplyDelete
 7. Ostsin ka just selle kuivšampooni brünettidele juustele, proovida pole veel jõudnud. Aga kust sa nii väikse pudeli said, minu oma on poole suurem :( Ise just mõtlesin Kaubamajas, et oleks väiksem, saaks kotis kaasas kanda, never know millal vaja võib minna.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tallinna Kaubamajast. Kui need sinna tulid, siis oli nii suuri kui väikseid. Kas sa vaatasid ikka sealt, kus kõik need kuivšampoonid ja värgid on, mitte seda eraldi letti kassade lähedal? Seal on minu teada jah ainult suured (mööda minnes märkasin), võib-olla riiulis on väiksemaid ka.

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.