Before you start reading, please watch this video (on Youtube if possible, it's a bit bigger then):


Basically, over ten months ago, before we were even togehter I gave my boyfriend a Youtube link with one of my most favourite songs, Oren Lavie - Her Morning Elegance. I wanted him to see the video - it's put together of photos and I think it's simply amazing.

He, being clever as he is, discovered that all the photos are available in a gallery, Her Morning Elegance Gallery. There and then he decided that if we're ever going to be togehter, this would be my first birthday present from him. And it was! I can't even begin to explain how surprised I was, I teared up and laughed and couldn't believe it. He even had the frame custom made. Am I blessed with an amazing boyfriend or what? :) This is such an amazing thing, it even has the photographer's and Oren Lavie's signature on the certificate - there's just one of these and it's hanging on my bedroom wall.


Eesti keeles:

Enne lugema asumist vaadake palun ülalolevat videot (soovitatavalt Youtube'ist ja pisut suuremana). :)

Enne kui me üldse koos hakkasime olema, saatsin ma kallimale ühe oma lemmikloo ja -video lingi. Video oli kokku pandud fotodest ja minu jaoks oli kogu idee ja teostus hämmastav ja meeletult kaunis.
Tema, kaval nagu ta on, märkas, et videos olevad fotod on paigutatud ühte erilisse galeriisse, täpsemini Her Morning Elegance galeriisse. Sel samal hetkel, teadmata, kas meist üldse paar saab, otsustas ta, et kui kõik peaks hästi minema, saab foto sealt galeriist olema minu esimene sünnipäevakingitus temalt. Ja nii läks! Ta rääkis mulle terve loo hommikul, mil ma kingi avasin, pisaraid pühkisin ja naeratust suult ei saanud. Fotoga oli kaasas sertifikaat Oren Lavie ja fotograafi allkirjadega, mis tunnistas, et seda fotot on maailmas vaid üks ja see kuulub nüüd mulle. Kallim oli isegi raamiga pusinud, tellides eraldi täpselt sellise, mis minu toaga sobiks. Mul pole sõnu - ta on imeline! Ja see kingitus jääb igaveseks minu magamistoa seinale.

4 comments

 1. Ma arvasin, et ma olen ainuke, kellel on maailma parim poiss, aga näed sa siis. Palju õnne sellise leidmise puhul ja palju õnne sünnipäevaks ka! :)

  ReplyDelete
 2. Erilisi inimesi on maailmas küll vähe, aga loodan, et igale ühele jagub vähemalt üks, et kõik teaksid, mis tunne on rõõmust korraga naerda ja nutta :)

  Väga, väga kift ja pani mindki naeratama!
  Muideks kõik lood, mis sa postitad(harva küll) on väga head. Võiksid mõelda sellele, et postitad neid rohkem, sest ma usun, et paljude muusikalist vajab uuendusi ja harva kui ise juhuslikult kuskilt hea õnne peale midagi head leiab.

  Natuke hilja küll, aga.. Õnne sulle kõiges! :)

  ReplyDelete
 3. Armas Anna,

  Sain paki kätte. Nii armas Sinust, aitäh šokolaadi eest :)
  Kõike head ja paremat Sulle!!! :)
  Uute postitusteni :)

  Keiju

  ReplyDelete
 4. see laul ja see video on võitsid ka minu südame, kohe kui esimest korda nägin. tõesti väga-väga mõnus südamest tulnud kingitus!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.