My sister is very supportive of my blog and she's mostly the first person I share my excitement over new products or anything else in the beauty world with. She got me two really cool presents for birthday and I just got them today. I'll share the first one with you. I'm really excited about these Nicki Minaj minis, they're absolutely gorgeous, the lime green "Dit It On 'Em" being my absolute favourite... might get the full size for summer. "Pink Friday" is really pigmented bubblegum pink, one coat would be enough, with others you need two coats. "Fly" is a gorgeous aqua colour and I can't wait to mix "Metallic 4 Life" with all other colours to create cool effects.
p.s. I'll do a separate post of all of them, but if someone's really annoyed with my Instagram effect, you can easily google the polishes to see the colours better.
                Pink Friday, Did It On 'Em, Metallic 4 Life, Fly

Mu õde on mu blogi suhtes nii-nii toetav ja alati üks esimesi, kellega ma oma ilutoodete vaimustust ja muid blogijutte jagan. Ta tegi mulle kaks väga lahedat sünnipäevakingitust (valisin mõlemad ise välja... ) ja täna jagan teiega esimest neist.
Ma pidin selle minikomplekti saama, sest need värvid tõmbasid mind magnetina ligi. ERITI "Did It On 'Em", mis oleks suveks täiesti ideaalne... Võib-olla peaksin selle igaks juhuks täissuuruses ostma? "Pink Friday" on imeilus heleroosa, mille puhul piisab muide ühest kihist. "Fly" on ilus ja omapärane värv, kuid näen end seda kõige vähem niisama kandmas. Komplektis on ka "Metallic 4 Life" - tahan seda juba teistega kombineerida ja vaadata, milliseid ägedaid tulemusi ma saan.
p.s. Teen kõigist kindlasti aja jooksul ka eraldi postituse, kuid kui mu Instagrami efekt kellelegi väga närvidele käib, siis võib neid toone guugeldada. :)
p.s. 2 - Mina sain enda komplekti Tallinna Kaubamajast ja see maksab seal 16 eurot.

6 comments

 1. wow, nii ilusad värvid.. sobivad omavahel kokku ka nii hästi :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. See oli minu esimene mõte ka, kui kõik neli küünt lakitud sain. :)

   Delete
 2. Minu lemmik on Pink Friday, ostsin selle täis suuruses, väga ilus värv :)
  Kui palju Eesti poodides OPI täissuuruses lakid muidu maksavad? See minikomplekt on Asoses veidi odavam, selle pärast küsin ;)

  ReplyDelete
 3. I love these photos! All four polishes look gorgeous :)

  ReplyDelete
 4. ohhhhhh, see laimikas ja metallic on niiiii kenad!

  suvimariliis.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Ma olen Su blogist juba täiesti sõltuvuses :) Aitäh mõnusa lugemise eest!

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.