Saturday was my birthday and I spent a pleasant day with my boyfriend and my family. I also got some really nice birthday presents that I thought I'd share with you. My boyfriend's present was so amazing that I'll dedicate a whole post on it later, but today I'll show you what my family got me. I bought the perfume myself and my main present isn't here yet - I decided to get a new phone and I'll be able to get my hands on it in a few days. :)

 A book from my boyfriend's sisters. They also got me a bottle of Baileys. They made the night before my birthday so amazing. I thought we were just going to have a cosy pizza night, but they surprised me with presents and a cake with 22 candles on it. I honestly can't remember the last time I blew out candles on my birthday... They're just too sweet!
 My family knows what I like and so does my boyfriend. That's why I ended up with over 40 Suffeli chocolates on my birthday... :D
 A beautiful Anne Klein watch from my parents!
My aunt got me a pale pink silk scarf from Vietnam and this beautiful necklace. She said these stones will protect me against harm.
My brother ordered me The Hunger Games series! I'm so so so so happy and really excited to start reading - a cup of peppermint tea with honey and a book will be my only two plans for tonight. Come on, if Stephen King says he couldn't stop reading? ;)

That's it! I had a really nice birthday and I absolutely adore my boyfriend and my family - I feel so blessed to have them in my life. The presents were just a bonus, a nice bonus. :)

Näitan teile, mis mulle 22. sünnipäevaks kingiti. Mu kallima kingitus oli nii eriline, et sellest võite peagi eraldi postitust oodata, praegu aga pere ja kallima pere kingitused. Mu suurim kink, telefon, jõuab minuni alles 2-3 päeva pärast.

Nüüd aga teen endale suure kruusitäie piparmünditeed meega ja asun "The Hunger Games" triloogia esimese raamatu juurde. Ma ei mäleta, millal ma viimati raamatu lugemise pärast nii elevil olin... Tõenäoliselt siis, kui Dan Browni "The Lost Symbol" välja tuli... Muide, Eestis on need raamatud ka täitsa olemas, nimeks "Näljamängud". Neid on väga palju kiidetud ja peagi on ka esimene film välja tulemas. Olen üpris kindel, et ka mina naudin neid raamatuid väga, sest üldiselt ei jäta paljukiidetud teosed mind külmaks. :)

12 comments

 1. Väga ilusad ja ütleks, et lausa asjalikud kingitused. Raamatuid on alati hea saada :)

  ReplyDelete
 2. Palju õnne! Homme lisandub veel mõnelt kolleegilt kink :)

  ReplyDelete
 3. mis telefoni saad? ipphone?:))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mu suur tehnikahuviline vend soovitas mulle HTC Desire S-i ja selle ma ka saan. Apple'i telefonid on kenad küll, eriti valge, kuid hind ei õigusta end minu meelest, vähemalt Eestis on see küll meeletult üles upitatud. :/

   Delete
 4. Suffeli on niiiii hea!! ajasid täieliku isu peale nüüd oma pildiga :P ja veel üle 40 - paradiis! :D

  Maiken/
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
 5. suffeliga olen ka mina sinuga ühes paadis :D ja Anne Klein teeb ikka nii ilusaid asju... no tõesti ilus kell. mul on üks hästi mõnus nahkjakk temalt, mis on mulle kahjuks veidi suur, aga ma kohe üldse ei raatsi seda kellelegi ära ka anda, nii ilus teine. kes teab, kui kunagi kosuma peaks, siis hea võtta :) mõnusad sünnipäevakingitused!

  ReplyDelete
 6. Mis telefon sul hetkel muidu on? :)

  ReplyDelete
 7. Ilusad kingitused :) Väga ilus kell! Aga mind teeb isiklikult kurvaks kui selliste raamatute peale sillas ollakse. Tõesti, see pole väärtkirjandus, selliseid võite laenutada raamatukogust, kinkima/ostma peaks midagi ajatut. Nt Faulkneri The Sound and the Fury või Kerouaci On the Road on tõelised raamatud. Aga jah, kahjuks paljud leiavad, et riiulil peaks olema pigem Twilighti kõik osad kui midagi Margaret Atwoodilt või Hawthorne'ilt. Ja ma ei väida, et tuleb "vanu" raamatuid lugeda ja kõik uus on halb. Ei, aga enne kui osta uusi raamatuid rannas lugemiseks/mõnusaks teeõhtuks võiks aimu saada, mida kirjandus selle sügavamas mõttes tähendab ja õppida lugema kriitiliselt.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Mind kurvastab hoopis see, kui inimene otsustab ühe postituse põhjal, millist kirjandust ma armastan. Olen lugenud alates 5ndast eluaastast, nii väärt- kui lihtsamat kirjandust ning lemmikuteks on alati olnud mitmed klassikud. Kuid ma ei pööra selga uutele "Twilight"-raamatutele, sest tahan olla avatud kõigele. Usun, et kirjanduse erialal õppides ja enne seda süvitsi eri maade kirjandust õppides oskan ma väga hästi öelda, mida väärtkirjandus endast kujutab. :)

   Delete
 8. Happy birthday :-) Lovely selection of presents.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.