Although I absolutely love perfume, I don't really have that many. But my perfume wishlist is endless and it's my birthday next month, so... :D Recently I've discovered my love for EDP-s and not so much for EDT-s. The smell really does linger all day, which is amazing. Eau de toilette is gone in 2-4 hours... :( Oh, and I won't be looking up the top notes and such, you can google them if you're interested. :)
I will start with my favourite and this is Versace Bright Crystal. I've loved this since high school, first on other people and then I got a 30 ml bottle for christmas last year. I save it for when I'm going out and every time I spray this on I feel absolutely amazing. Love love LOVE this scent! I really want to get a EDP version of this! It's so feminine and sweet, yet fresh and girly. You have to try it if you haven't yet!
My second favourite is my everyday scent and my boyfriend's favourite female scent ever. It's Salvatore Ferragamo Incanto Shine. I don't even know how to describe this... It's amazing! It's sweet, yet fresh and really unique. I'm horrible at describing scents and when I asked my boyfriend's help he just said: "Really good. The best. You!" So, there you go... It's ME. :D
I got DKNY Golden Delicious for Christmas this year. It was on my wishlist and my dear brother decided to get this for me. It's EDP and I wear this when I go out. It's not fresh and fruity like other DKNY Delicious perfumes - it's more mature and "grown up". Almost sexy, I must say... A really sensual scent. ;)
Guess for Women is also a scent I've known since high school. My friend used to have it and I really liked it back then. When I saw it on sale (75 ml of EDP for about 20 euros!) I just had to get it. It's mostly sweet and quite strong actually, but also really feminine. I think it smells best about 4-5 hours after I've sprayed this on. It's not that "in your face" then and has mixed with my natural scent really nicely. 
Morgan de Toi Love Love used to be my signature scent when I was younger. My mom gave me this for birthday (or was it Valentine's Day?) when I was 15 and I've loved it ever since. It's really sweet (by now you've probably noticed that I love sweet scents)! I mean... really REALLY sweet! May make someone gag even... :(
Last, but not least, my tiny 5 ml Flora by Gucci. My mom loves this perfume, it's really strong and feminine, not something I would wear every day. In my opinion, this scent wouldn't suit a younger person and is better for someone in their 30s or 40s. It's just so strong, even the EDT version. But it's really good, I love Gucci perfumes.

In my perfume wishlist you will find:
 • Lacoste Pour Femme (such a classic)
 • Burberry Brit Sheer
 • L'eau par Kenzo (I've had this before, this is amazing!)
 • Armani Code 
 • Paco Rabanne One Million for men (yes, I would wear this, I think the men's version is so much better)
Ma armastan parfüüme! Olen viimasel ajal avastanud, kuivõrd palju mõttekam on osta tualettvee versiooni asemel parfüümi - tõsi, see on kallim, kuid püsib terve päeva peal! Olen alati suur parfüümihull olnud, võimalik, et oma ema pärast - isal on kombeks talle igalt reisilt uus parfüüm kaasa tuua, niisiis olen väga paljude erinevate naiste lõhnadega juba väiksest saati kokku puutunud. Mu enda kollektsioonis on hetkel kuus lõhna, kuid olen üpris kindel, et see kogus täieneb peagi - sünnipäev on tulemas ja puha. :)
Mu absoluutne lemmik on Versace Bright Crystal. Eestis teavad seda juba tõenäoliselt kõik, sest mingil hetkel oli see igal teisel naisel. Aga see lõhn on nii-nii hea, hullutavalt magus ja samas piisavalt värske. Hoian enda oma erilisteks puhkudeks, sest iga kord kui ma seda peale lasen, tunnen ma end suurepäraselt.
Minu teine ja kallima absoluutne lemmik on Salvatore Ferragamo Incanto Shine. Ma ei oska seda lõhna kuidagi iseloomustada - minu meelest on see väga unikaalne ja erineb kõigist teistest. See on samuti magus ja värske korraga, selles on midagi nii suvist ja lõunamaist.
DKNY Golden Delicious ootas mind jõuluvana kingikotis. Loomulikult olin enne väga tugevaid vihjeid teele pannud. ;) See on palju küpsem ja sensuaalsem kui teised DKNY Delicious lõhnad. Ma nimetaksin seda isegi seksikaks. Kannan seda õhtuti välja minnes ja olen saanud rohkelt komplimente. :)
Guess for Women on mulle tuttav juba keskkoolist, sest see oli kunagi mu sõbrannal. See on samuti magus ja tütarlapselik, samas naiselik. Kuna see on parfüüm, kestab see peal terve päeva ja lõhnab kõige paremini umbes 4-5 tunni möödudes, kui on mu enda naturaalse lõhnaga segunenud. Väga mõnus parfüüm. :)
Morgan de Toi Love Love oli nooremana mu sigantuurlõhn. See on lausa ründavalt magus, teisiti ma seda kirjeldada ei oskagi. Nagu vist juba aru olete saanud, meeldivad mulle magusad lõhnad. Värsked on samuti head, kuid olen alati pigem magusate ja mahlaselt puuviljaste lõhnade poole kaldunud.
Viimaseks on mul pisike 5-milliliitrine Flora by Gucci. See ootas mind kunagi väikese ekstrana sünnipäevapakis. Mu emale väga meeldib see lõhn ja ma saan aru miks - see on naiselik ja küpse. Mina soovitaksin seda pigem alates 30. eluaastast, sest ma ei pea seda eriti värskeks ja nooruslikuks.

Mu parfüümide soovilisti leiate selle eestikeelse postituse algusest - tõenäoliselt täitub neist varsti nii mõnigi, sest sünnipäev on tulemas ja kolm parfüümi varsti juba otsa saamas. :)

3 comments

 1. Lovely collection :) I haven't come across many of these!

  http://lucyywrites01.blogspot.com
  Lucy
  x

  ReplyDelete
 2. ehk kõik su lõhnad on naiselikud ja magusad.
  poleks nii pikka sissekannet vaja olnudki.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ma ainult Sinu rõõmuks kirjutasin pikemalt! :)

   Delete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.