Every time I log into Blogger I check if I have any new comments and I also notice when I have a new follower. Every kind comment and every new follower just make my day! I'm SO happy that there are people who are interested in my photos and ramblings...

I got a little present for one of you to show my appreciation. :) One lucky follower will receive a fun makeup bag (with bright pink lining! :D), a cool bracelet, a swallow ring (I have the same one and it's adjustable!), two Bareminerals mini blushes  in "Chuckle" and "Haute Pink" (I also have them and they're gorgeous!) and Bareminerals Flawless Definition Curl and Lenghten mascara.

I feel like a teacher now, but I have to have some rules, don't I?

1. Follow my blog. :)
2. Write in the comments, what do you like most about my blog, what kind of posts are your favourite and what posts would you be most excited to see in the future. :)
4. If you want an extra vote, post this giveaway on your blog and let me know if you have done so (it can be in the same comment. :))

I will choose the winner randomly, the giveaway is international and will close on January 25th.

Good luck! :)

Olen juba mõned kuud blogi pidanud ja südamest õnnelik iga kord, kui saan uue ilusa kommentaari või uue followeri. See näitab, et ma ei tee seda kõike asjata - ma ju tahan, et lisaks mulle oleks ka teil lõbus ja kasulik. :) Teen tänutäheks väikese kingiloosi. :)
Tänutäheks kingin ühele õnnelikule lugejale kirju kosmeetikakoti (neoonroosa voodriga!),  laheda suvise käevõru, linnuga sõrmuse (mul on sama sõrmus ja selle suurust saab muuta), kaks Baremineralsi minisuuruses põsepuna ("Chuckle" ja "Haute Pink") ja Baremineralsi volüümi andva ning pikendava ripsmetuši.

Tunnen end nagu õpetaja, kuid pean siiski ka reeglid paika panema.

1. Ole mu blogi follower.
2. Kirjuta kommentaaridesse, mis sulle mu blogi juures enim meeldib, millised postitused on su lemmikuid ja missuguseid postitusi tahaksid siin tulevikus (rohkem) näha.
3. Lisahääle saamiseks postita see giveaway ka enda blogisse ja anna mulle sellest samas kommentaaris teada. :)

Võitja valin suvaliselt, see on rahvusvaheline ning võitja nime avaldan 25. jaanuaril. Edu! :)

47 comments

 1. esimene punkt juba ammu täidetud, nüüd siis teise juurde..
  mulle meeldivad siin blogis kvaliteetsed fotod (nimelt ma ei suuda eriti vaadata uduseid/fookusest väljas pilte), samuti meeldib asjaolu, et sa ei kirjuta ühest tootest liiga pikalt.
  lemmikpostitused? mmm.. ilmselt igasugused haulid.
  rohkem tahaks vast näha igasuguseid üleüldiselt sind puudutavaid postitusi, ka selliseid, mis ei ole seotud ilumaailmaga. aga lõppkokkuvõttes olen ikka seda meelt, et tuleb kirjutada sellest, millest ise tahad.

  Maiken/
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
 2. Su blogis meeldivad suurepärased pildid, need on nii armsad ja tekivad koduse tunde. Lisaks make-up postitused on põnevad.
  Rohkem tahaks näha ka outfit-postitusi ja kui sul indu on, siis ehk ka DIY-sid :)

  www.ddouble-identity.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. 1. been there, done that
  2. Mulle meeldib sinu üdini naiselikkus blogis, armsad pildid, huvitavad tooted ja see mingi kodusoojus, mis su blogist kiirgab. Konkreetseid postitusi on raske ju öelda, aga kindlasti lisaks ilupostidele aeg-ajalt ka võimalikult erinevast kategooriast postitusi.
  3. Tehtud ka see :) http://sandraoma.blogspot.com/2012/01/giveaway.html

  ReplyDelete
 4. 2. Mulle meeldib Su blogi juures peaaegu kõik. Su blogis on väga mõnus ja mitte ülekarjuv kujundus. Meeldivad pildid, mida meiega jagad, kõik on alati väga kenasti pildile paigutatud ja mingi pisikese armsa vinkliga. Sa kirjutad väga selgelt ja neutraalselt, mõtlen seda, et kui kirjutad mingist tootest, siis see tekst ei ole nagu reklaamtekst. Kuigi ma ei tunne Sind isiklikult on Sul ja blogil mõnusalt soe aura, mis tõmbab ikka ja jälle lugema. ;)

  ReplyDelete
 5. Ole mu blogi follower - tehtud (ja juba pikemat aega). Kui küsida, mis mulle siin blogis meeldivad siis kindlasti see, et fotod on väga ilusad - puhtad ja kvaliteetsed. Erinevad tootetutvustused meeldivad - mõjutavad kindlasti otsuseid kui poodi lähen (ning mõningal lähen just nähtud tooteid otsima). Postitusi on tihedalt ning päris sisutihedad, kuid nii nagu Maiken ütles, siis tahaks ka muid postitusi näha, kui vaid iluteemalised - usun, et olen piisavalt huvitav persoon selleks :)
  (kuna blogi on endal kahjuks üsnagi joonistustekeskne, siis ei saa giveaway linki sinna lisada :( )

  Kadi M. / http://kadisdiary.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Sinu (blogi) followeriks alles hakkasin ja juba mulle meeldib sinu blogi.
  Sinu blogi puhul meeldib mulle see ,et sa kirjutad ka eesti keelse tõlke.
  Lemmikud on haulid , mis on väga huvitavad.
  Kui sulle meeldib ntx kaamera ees rääkida ja esineda , siis oleks väga oodatud videopostitus (millestki).

  Kersti/http://kersti-kettu.blogspot.com/

  ReplyDelete
 7. 2. mulle meeldivad väga sinu iluteemalised postitused, sest sa kasutad mõnevõrra teisi tooteid kui teised ilublogijaid ja tore on kuulda ka muust, kui ainult samadest toodetest! tulevikus võiks olla näiteks postitus sinu õpitavast erialast?!

  Marian

  ReplyDelete
 8. http://hausofmammu.blogspot.com/2012/01/anna-elisabethi-giveaway-pilt-anna.html#links

  Unustasin lisada eelmisesse kommentaari lingi. ;)

  ReplyDelete
 9. 1.Sinu blogi jälgin blogloviniga juba pikemat aega, lisasin nüüd ka gfc-sse.
  2.Minule meeldib sinu blogi kujundus ning enim huvitavad mind hauli-postitused. Sul on väga hea maitse nii riiete ja ehete osas:)! Rohkem võiks olla ootd-sid:)

  Sigrid

  ReplyDelete
 10. 1. Juba tehtud :)
  2. Kõige hubasem blogi, mida jälgin. Väga hea kvaliteediga pildid. Väga omapärane ja siiras, soe. Ei ole selline üle pakutud ja liiga "fancy"! :)

  3. http://http://keiju88.blogspot.com/

  ReplyDelete
 11. 1. Täidetud juba mõnda aega
  2. Väga meeldivad mulle erinevate ostudega seotud postitused (Eelkõige kõik küünelakjide ja ehetega seonduv). Veel võiks olla ehk outfiti postitusi ja vb mõningaid häid nippe ilu- ja moemaailmast (a´la: kuidas midagi kokku sobitada ja mis on totaalselt viga).
  3. http://sekkarileiud.blogspot.com/2012/01/jagan-teiega-uhe-armsa-blogija.html

  A.

  ReplyDelete
 12. 1. tehtud :)
  2. su blogi juures meeldib mulle kõige enam postitused ostetud asjadest . Lisaks meeldib mulle see, et pilte on palju ja need on hea kvaliteediga . võiks ehk olla videopostitusi. :)

  ReplyDelete
 13. Mulle meeldib väga su blogi kujundus. Sisu poolest on mulle meelejärgi väga ilupostitused ja samuti meeldivad mulle kvaliteetsed pildid. :)

  ReplyDelete
 14. Enim meeldivad sooja tooniga pildid. Tootetutvustused annavad blogile erilise hõngu ja kirjutuslaad on mõnus lugemiseks. Palju edu edasiseks :)

  Anna

  ReplyDelete
 15. mulle meeldivad ilusad pildid, mida on alati nii hea vaadata, samuti meeldivad tootearvustused. rohkem ei oskagi midagi soovida, võib-olla veel pilte niisama sinust, su kodust jne.. sul on nii armas üdini tüdrukulik blogi, jätka samas vaimus!:)

  ReplyDelete
 16. 1. tehtud
  2. su blogi juures meeldib mulle kõige rohkem postitused ostetud asjadest . Lisaks meeldib mulle see, et fotosid on palju.

  ReplyDelete
 17. Mulle meeldivad samuti ilusad pildid ning kindlasti ka outfit of the day pildid ja tootearvustused. Lisaks võiks näidata näiteks ehtekollektsiooni ja muidugi ka uusi oste. Mulle pakuks huvi ka riidekapipostitus.

  ReplyDelete
 18. 1. Follower olen juba ammu :)
  2. Mulle meeldib sinu blogis see, et iga postituse juures on sul lisatud ka pilte, mis on väga hea kvaliteediga. Meeldivad väga review'id toodetest ning ka postitused oma ostudest.
  3. http://mfoxyy.blogspot.com/2012/01/anna-elisabeth-giveaway.html

  ReplyDelete
 19. Ahhhaa, avastasin just, et ma ei followigi veel, tho olen algusest peale su teist pesa ka jälginud. But done, all done now.

  Mulle meeldib, et sa viitsid üldse ja näen, et teed seda suure kirega.
  Aga outfiti-postitused on mõnnad, kui vähegi viitsid & valgust on.. :)

  ReplyDelete
 20. 1. Tehtud.
  2. Kõige enam meeldivad pildid, hauli-postitused ning tootearvustused. Kindlasti sooviks edaspidi ka palju mõnusaid pilte ja selliseid postitusi nagu siiani. Aa, kujundus on ka meeldiv!

  ReplyDelete
 21. Kõige rohkem meeldivad postitused uutest asjadest ja muidugi tootearvestused!

  Linki ei saa postitada, sest blogi on kinnine :(

  ReplyDelete
 22. Mulle meeldib su blogi juures see, et sa teed tootearvestusi põhiliselt nahahooldustoodetest. Olen üks suur kreemide fänn, kellel ei saa kunagi vist küllalt nendest potsikutest ja totsikutest ja tore teada, et ma pole ainus :D
  Ma postitan lingi küll, aa kuna mu blogi on kinnine, siis sa seda kahjuks ei näe.

  ReplyDelete
 23. Kõige rohkem meeldivad tootearvestused ja neid võiks veel ja veel rohkem olla :). Meeldib ka see, et suurem osa toodetest mida tutvustad, on taskukohase hinnaga :).

  ReplyDelete
 24. Minu lemmikud on ka kindlasti su kvaliteetsed pildid ja loen ALATI suure huviga ükskõik, millest sa kirjutad! Soovitusi anda ei oskagi, sest minu arvates on kõik praegu hästi paigas :)

  ReplyDelete
 25. 1)CHECK!
  2)I like your style, creativity, chickness, girlyness, sweetness, cosyness, determination, shiny personality and all the pretty things that you - the amazing creature called Anna-Elisabeth, have shared with us in this blog!
  You and your blog are one of a kind:)!Aitäh selle siira pühendumuse eest, mida oma blogisse rakendad!

  ReplyDelete
 26. Ma olen juba ammu su kirjutamisoskust imetlenud ja seetõttu olen alati su blogidel silma peal hoidnud, aga see iluteemaline on hoopis teisest maailmast ja niiii niii armas kuidagi! Just selle tõttu et siin saab vahel nendest toodetest teada, mida ise pole raatsinud osta, sest ei tea kui tõhusad need on. jaa ootd-sid võiks rohkem olla :)

  ReplyDelete
 27. Mulle meeldib sinu blogi juures see "välismaine joon", et sa teed ka lihtsalt pilt-postitusi ilma jututa. Mõnikord pole juttu vajagi ja olgem ausad - pilte, pilte, pilte! See on põhiline mida lugejad tahavad! Muidugi tahame ka kuulda uutest toodetest ja sellest, mida kasutajad neist arvavad, aga seejuures tahaks ka just seda sama toodet kasutaja peal näha ka! Seepärast on üldse hea, et sellised blogijad on, sest mis sa nendes neti-review'dest ikka loed, kui tahaks pildi materjali, et näha, kas on ikka nii hea-halb. Kõige parem ongi see, et sa ei astu mõne kalli ostuga ämbrisse, sest oled leidnud inimese, kes ausalt toote vigadest räägib ja ära näitab! Selle eest suur aitäh!

  ReplyDelete
 28. 1. Tehtud.
  2. Mõnus on see, et pildid on kvaliteetsed ja mitte udukogud. See postitus, mille tegid enda jõulukinkidest, jäi kuidagi eriti eredalt meelde, nii et see oli väga tore postitus:) Meeldivad üleüldse kõik postitused, nii et ei hakka ütlema, mida võiks tulevikus rohkem tulla. Just be yourself:)
  3. http://cucara.wordpress.com/2012/01/18/giveaway/

  ReplyDelete
 29. Mulle meeldib kõige rohkem see, et postitad palju pilte, mis on hästi selged ja teravad ning hubased mingil määral. Muidugi oled Sa ka hästi ilus ja tead täpselt, mis sa teed ning teed seda ka super hästi! Jätka samas vaimus ning palju päikest!

  ReplyDelete
 30. Outfiti postitused on mõnnad. :)) Meeldib veel et kirjutad nii eesti kui ka inglise keeles.

  ReplyDelete
 31. Meeldivad need postid, kus sa teed poste toodetest ja mida sa neist arvad, siis tean, mida osta ja mida mitte :)
  Ootaks neid veel ja veel, + alati ei teeks paha DIY postitused.

  http://chocolatelly.blogspot.com/2012/01/httpannnaelisabeth.html

  ReplyDelete
 32. Väga väga meeldivad reviewd. Ma olen suhteliselt skeptiline ostja ja uurin enne suuremate ostude tegemist kindlasti ka teistelt, millise tootega on tegemist. Pealegi su blogis käimine teeb tuju heaks. Mõnus, armas, rõõmsameelne kuidagi. :)
  Kui sul selleks võimalust on, siis mind huvitaks ka väga videopostitused.

  Postitan su giveaway ka oma blogisse. http://saapapael.blogspot.com/

  ReplyDelete
 33. Heii ! :)
  Ma just hakkasin su blogi lugema ja followima, ning ei oskagi veel oma lemmikuid postitusi valida.. AGA ! Mulle tohutult meeldivad igasugused review'd :) ja ikka sellised kus on ära näidatud kuidas miski näol/seljas välja näeb.. mitte lihtsalt asjast pilt tehtud..
  Panin su giveaway oma blogisse ! :)

  ReplyDelete
 34. sa kirjutad nii mõnusalt, et alati ootan uusi poste :)
  viimase aja üllitistest meeldis see 10 asja lõpuni kasutamise lugu, see oli ülilahe :)

  ReplyDelete
 35. Kõige lemmikumad on review´d. Ja suur pluss on ka kvaliteetsed pildid. :) Tahaksin näha samuti veel rohkem arvutsusi.
  Lisasin su giveaway ka blogisse.
  http://rhyehje.blogspot.com/2012/01/eesti-blogija-giveaway-siin.html

  Karolin
  91karolin@gmail.com

  ReplyDelete
 36. Meeldivad outfit postitused, reviewd ja haulid! Tulevikus tahaksin näha veelgi rohkem reviwsid :)

  ReplyDelete
 37. Great giveaway! :) I am following already, and I like everything you write about in your blog but if I had to choose something I would say I love seeing your outfit posts and your make-up, I love knowing how other people do their make up! great blog.
  xx
  http://abitottenhamsmith.blogspot.com/

  ReplyDelete
 38. 1) olen follower
  2) hakkasin Su blogi EILE lugema, kuna sattusin siia kellegi kaudu, kes reklaamis Su giveawayd :) igatahes ma ei suutnud arvutit käest panna - olen lugenud ilublogisid, aga sul on lihtsalt nii hea stiil igas mõttes! kirjutamisstiil, riietusstiil, maitsekus ja armastus ilusate asjade vastu. rohkem võiks juba postitusi olla, põnev lugemine. kõige rohkem meeldivad tootearvustused ja nunnud tootepildid või nipsasjakeste pildid, muidugi ka OOTD-d.
  3) jagasin su linki oma blogis ka :)

  ReplyDelete
 39. 1. Olen olnud follower juba mõnda aega :)
  2. Meeldivad absoluutselt kõik postitused, nii outfiti kui ilutoodete omad, jätka samas vaimus ;)
  3. Postitasin giveawayst ka oma tumblr'isse, link : http://poosastpiilusrebane.tumblr.com/

  Anni
  anni23@mail.ee

  ReplyDelete
 40. Tegin ennast nüüd ka ametlikult falloweriks, muidu jälgisin ikka su postitusi. Kõige rohkem meeldise mulle lugu sellest, et plaanid 10 asja lõpuni kasutada. Hea idee, mille võtsin ka endale plaani.

  Kahjuks mul blogi pole, kus su giveawayd jagada.

  ReplyDelete
 41. 1. Tehtud!
  2. Minu absoluutsed lemmikud on tootearvustused, uusi tooteid soetades lähtun just asja kasutanute hinnangutest ja arvamustest. Kuna just arvustused mulle kõige rohkem meeldivad, siis neid võikski vabalt rohkem olla :). Mõnusa fiilingu ja lugemisisu tekitavad blogi juures soojad ja armsad pildid ka :).
  3. Jagasin Sinu blogi linki oma blogis, http://v2ike.wordpress.com/2012/01/19/nodi/

  Anni

  ReplyDelete
 42. Olen follower väga lühikest aega, aga esmamulje sinu blogist on vapustav. Meeletult ilusad pildid outfitidest ja ilutoodetest.
  Jagasin oma blogis ka giveawayd; http://ksssh.blogspot.com/

  Kadri
  Kadri.niine@gmail.com

  ReplyDelete
 43. Mulle meeldib see, et fotod tõesti toetavad teksti. Silmailu :)

  ReplyDelete
 44. I have been your follower quite some time now and I really like your whole blog with the layout, simplicity and pictures. I really do think that less is more and enjoy your blog for that.
  Thank you for this giveaway btw!
  glamorouxx@gmail.com

  ReplyDelete
 45. follower olen.
  väga meeldib su blogis vaadata mida sa oled ostnud ja säravad ja selged pildid. üldse ise oled ka nii ilus, et kohe hea on vaadata blogi ja kirjutad ka hästi.
  Ragne ragne.lubjak@mail.ee

  ReplyDelete
 46. Mulle tõesti meeldib see, et sul on palju Haul'e siin ja need säravad pildid on ka vägevad :). missmoschinolover@gmail.com , kohe teavitan su giveaway'st ka enda blogis :) beingbitchistheugliest.blogspot.com

  ReplyDelete
 47. I like this blog because of it's beautiful artistic look.. I love pictures, you are amazing in this!! I'm mostly interested in reviews.. Thank you for this giveaway :) peniamm@gmail.com

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.