I thought I'd share my monthly "empties" with you - just a simple way to give a mini review of products some of you might  be interested in. Definitely let me know if I should continue this in February. :)

The Body Shop Banana Shampoo
Just a simple shampoo, not much to say about it. This smells like REAL banananas. In my opinion it's awesome, but it might scare of someone. It's meant for all hair types, so it doesn't really have a specific purpose other than just cleaning your hair.
Treacle Moon  That Vanilla Moment Body Scrub
I've had this for two years and I only use it before I apply self-tanner. It smells so good - to me it reminds vanilla Chewits, if anyone remembers how it smells like. It's a good scrub and I love the packaging as well - so cute. It says "tested on us, not animals" on the back. :)
Bourjois Volume Glamour Mascara
I didn't really care for it at first, but I ended up falling in love with this mascara. For my lashes this worked really well - it held a curl and added volume and length. The tube is absolutely beautiful as well.
LUSH Mask of Magnaminty
I love this product! Review HERE!
LUSH Angels on Bare Skin
Review HERE!
Rimmel Lasting Finish Foundation
I don't really have anything bad to say about this foundation. It didn't break me out and stayed on quite well (with a finishing powder of course). But it does feel quite thick and even sticky on your face - I really started noticing the difference when I switched to Bourjois Healthy Mix Serum. Your skin can't really breathe under the Rimmel foundation I'm afraid...

If you have any more questions about the products mentioned or anything else, don't forget I have a Formspring - www.formspring.com/annnaelisabeth

EESTI KEELES:

Otsustasin jagada teiega oma selle kuu otsa saanud tooteid - lihtne viis öelda paar sõna toodete kohta, millest mõni teist ehk huvitatud võib olla. Öelge kindlasti, kas peaksin seda ka edaspidi tegema. :)


The Body Shop banaanišampoon
Lihtne šampoon igale juuksetüübile, mille põhieesmärk ongi lihtsalt juuksed puhtaks pesta. Lõhnab väga tugevasti banaanide järele, justkui olekski keegi banaanid pudelisse purustanud. Teeb juuksed ilusti puhtaks ja kui "smuuti pähe määrimine" kedagi ei ehmata, soovitan kindlasti.
Treacle Moon Vanilla kehakoorija
Ostsin selle vist juba kaks aastat tagasi. See lõhnab imeliselt, kui keegi peaks mäletama, siis see lõhnab täpselt nagu vanilje Chewits. Kasutasin seda vaid enne isepruunistaja peale määrimist. Mulle meeldib armas pakend ja kirjakesed sellel, meenutab Philosphy tooteid. Olen neid seni näinud ainult Tallinna Kaubamajas.
Bourjois Volume Glamour ripsmetušš
Ostsin selle sügise alguses allahindluselt peamiselt ilusa tuubi ja soodsa hinna pärast. Algul ei avaldanud see mingit erilist muljet, kuid nagu paljude teiste ripsmetuššidega, avaldus ka selle võlu alles pärast mõnda aega. Pikendab, koolutab, tihendab - ja veelkord, imeilus tuub! :)
Rimmel Lasting Finish jumestuskreem
See teeb, mida lubab ja püsib päris korralikult peal. Väga hea katvusega, et tekitada n-ö veatu ja pisut kumav ume. Samas on mul tunne, et see ei lase nahal piisavalt hingata ja on pisut kleepuva tekstuuriga, mis tähendab, et ma tunnen seda oma nahal. Samuti on see üpris tugevalt lõhnastatud.
LUSH Mask of Magnaminty - arvustus SIIN!
LUSH Angels on Bare Skin  - arvustus SIIN!

Kui teil on nende toodete või õigupoolest ükskõik mille kohta mulle küsimusi, siis ärge unustage, et mul on ka Formspring: www.formspring.com/annnaelisabeth

7 comments

 1. minul sai just tühjaks TBS banaani palsam ja kui mul juba ühte šampooni-palsami kooslust olemas poleks, prooviksin kindlasti banaani šampooni ka. väga vähe on neid šampoone-palsameid, mida uuesti ostaksin (okei, lisaks viimati mainitule ei meenugi kohe rohkem midagi.. vähemalt lähiminevikust :P). igatahes, kindlasti jätka selliste postitustega!

  Maiken/
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
 2. kas pärast pesu juuksed lõhnavad ka hästi??

  ReplyDelete
  Replies
  1. Jah, aga ma ei tea kui kaua ja kui tugevasti, sest ma panen pärast pesu juustesse niisutavat piima ja seerumit, mis nullivad šampooni lõhna ära.

   Delete
 3. I was disappointed with the Banana conditioner - it is something wrong with BS hair care, can't really figure out what exactly. Nevertheless, it remains one of my fav brands of all times.

  www.nailpolishtalks.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Ma nii armastan neid empty postitusi! Minult ka tuleb varsti üks. Angels on Bare skin mu üks fave :p

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.