I wanted to get some cute everyday stud earrings from the Accessorize sale, but the jewellery selection was really not that impressive. Basically, there was absolutely nothing that I liked. But that's okay, because I got four pairs of socks. :D Not just any socks, but the cutest friggin socks in the world! Just look at these penguins!

Piilusin Accessorize'i allahindlust, et endale ehk uusi kõrvarõngaid leida, kuid reaalne ehete valik Viru kaupluses valmistas küll pettumuse. Allahindluses polnud ainsatki ehet, mis mulle oleks meeldinud. Aga kurvastamiseks polnud ka põhjust, sest ma lahkusin poest nelja paari imearmsate sokkidega. Otsime õnne väikestest asjadest nunnudest pingviinidest, eks! ;)

6 comments

 1. need on tõesti maailmanunnud :) ja mitte ainult pingviinidega, vaid kõik neli paari, mis tuletab mulle meelde, et peaks ka endale uusi normaalseid (st nunnusid) sokke soetama :D

  muide, vaatasin TBS kodulehte ka ja võib-olla hüppan Tartus olles sealt läbi, et neid kirsi tooteid uurida :P

  Maiken/
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
 2. Ega ehteid polegi meil SALEs palju alles. Paremad palad läksid juba kuu alguses kohe ära, nüüd ongi mingid riismed alles :D Kotid ja mütsid-sallid võiks sama kiirelt minna. Neid sokke ma olen ise ka vaadanud, et jube armsad on (:

  ReplyDelete
 3. Ma ostsin tegelikult ühe koti ja võtmehoidja ka, aga neid näeb suvel mõnes OOTD-s. :)

  ReplyDelete
 4. I bought freaking cute slippers with bows on the back! I love their sales, but your right, I usually find no interesting jewelry pieces on sale :(

  ReplyDelete
 5. Aw~
  Those socks look so cute and warm <3
  I really like the polka dotted ones
  So girly ^_^

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.