I found myself running out of all my basic things in December, so I bought a lot of new everyday stuff during this month... :) Oh, and I have a really bad habit of throwing away receipts, so I might not remember the exact prices... :(
 I needed a new shampoo and since I remembed really liking one Dove shampoo I used to have, I decided to try a new one from Dove. Since I have really thin and fine hair, I always buy volume shampoos. It didn't cost much, maybe about €3?
 I ran out of my absolute favourite face wash, which I'll write about in my 2011 favourites, but when I was at the drugstore, I decided to get something else. I had also ran out of my gentle face scrub, so when I saw that I could get two Johnson's products for about €5, I grabbed these pink tubes... My old favourite costs about, 5,5 alone... Let's just hope that these work too. :)
These two are definitely just splurge items... I got them from mylook.ee (Estonian beauty sales site) for about €5 and €7. But they smell delicious and Escada one would be perfect for summer, since it also gives a bronze tint. Lacoste Pour Femme smells so good that I kind of want to get the perfume now... :D
I ran out of shampoo, face wash and... face creams. I got my favourite L'Oreal cream (I used to have Triple Active Day, but I really don't see any difference betweeen this and Hydrafresh... The smell maybe?) and since I always moisturize my face before I go to bed, I thought it's time to get a night cream as well so I don't run out of my day one as fast... I really like L'Oreal creams, they're great! The only downside? The heavy glass container, an absolute bugger when travelling... )
Since everyone's raving about the new Maybelline mascara and it was only €5,90, I got this. I also got the Garnier roll-on (about €11), which blends in nicely and gives decent coverage, but is way too dark and orange (maybe I should have gone with the light one?). I ran out of my black eye pencil and got a new one from Max Factor. It's great! Stays on the whole day and only smudges a little bit, but this has to do with my extremely greasy eyelids. :( I also got one in silver, but this was by accident... I was aming for a gorgeous purple one. :(

Let me know, if you'd like to see any reviews!
Kuna mul õnnestus detsembris kõik vajalikud tuubid ja potsikud tühjaks pigistada, siis täiendasin sel kuul korralikult oma igapäevaste iluvidinate varusid.
Uueks šampooniks sai Dove'i kohevusšampoon - ma pole seda varem proovinud, nii et eks hiljem selgub, kuidas see toimib. Lõhn on igatahes mõnus. :)
Kuna mu absoluutne lemmik näopesugeel sai otsa (kirjutan sellest 2011. aasta lemmikutes), siis suundusin uue järele - nähes aga, et sama hinnaga (€5,5) saaksin ma nii Johnson'si näopesugeeli kui õrna koorija, võtsin hoopis need kaks roosat tuubi. Kui kellelgi soovi, võin nendest ka arvustuse kirjutada. :)
Escada ja Lacoste'i kreemid tellisin mylook.ee-st ja ma otseselt ei vajanud neid, aga oeh, kui hästi need lõhnavad... Escada oma hoian suveks, sest lisaks mõnusale ja magusale lõhnale annab see ka pisut säravat jumet. See paneb mind mõtlema päevitunud jalgade eksponeerimisele... Lacoste Pour Femme lõhnab nii hästi, et ma tahaks endale ausalt öeldes ka seda parfüümi soetada...
Kuna olin ka oma päevakreemist viimse välja pigistanud, ostsin uuesti oma vana lemmiku L'Orealilt. Õigupoolest oli mul varem Triple Active Day, kuid Hydrafresh tundus mõnusam ja värskem - lõhn on sellel imehea. Et ma niisutan nägu ka igal õhtul, ostsin esimest korda elus endale öökreemi Triple Active Night- nii et saa päevane nii ruttu otsa. Soovitan neid kreeme kindlasti, need on mõnusalt niisutavad ja pole ka liiga kallid - kindlasti ostke need aga näiteks Prismast, sest ma ostsin päevakreemi Kaubamajast ja see maksis umbes 7 eurot, samas kui Prismas nägin neid soodukas umbes neljaga... :) Ainsaks miinuseks oleks ehk  väiksemat sorti beebi kaalu olev klaaspurk - täielik tüütus näiteks reisimisel.
Viimasteks ostudeks on paljukiidetud Maybelline Falsies Flared, mis mind paraku millegagi veel vaimustada suutnud pole, kuid et selle saab Selverist hetkel kätte vaid 6 euroga, otsustasin seda proovida. Garnier roll-on (umbes 11 eurot) oli ammu mu soovinimekirjas - võtsin medium-tooni ja see oli pisut rumal tegu, sest ma ju ei teadnud, et keskmine nahatoon kujutab endast Oompa Loompa oranži... See on väga tume ja oranžikas - jumestuskreemi alla okei, aga niisama kandmiseks kindlasti mitte. Ometi pole mul just maailma heledaim nahk, vaid pigem oliivikarva... Max Factori silmapliiatsid haarasin, sest olin ikka ideaalse musta silmapliiatsi otsingul. Tundub, et ka leidsin selle - püsivus on suurepärane.

Andke teada, kui soovite millestki täpsemat arvustust!

4 comments

 1. Sa vist väga toonivaid kreeme ei kasuta, aga äkki oskad midagi soovitada näole, mitte väga kallist ja mis ei jätaks porgandijumet :)?

  PS. Sa vist varsti peaksidki soovituste/küsimuste nurga avama!

  ReplyDelete
 2. Kas sa pead silmas isepruunistavat kreemi või toonivat päevakreemi?

  ReplyDelete
 3. Toonivat päevakreemi või no midagi mis päris solaariumi-pruuni jumet ei tekita, aga samas pole ka väga nõrk.

  ReplyDelete
 4. Ma ei ole ausalt öeldes kunagi ühtegi toonivat päevakreemi kasutanud, kuid praegu on juba mõnda aega minu poole teel pakk ühe tooniva päevakreemiga - kui selle kätte saan, kirjutan kindlasti ka arvustuse ja annan teada, kuidas see mõjub. Soodsamatest meenub, et ka e.l.f-i valikus peaks neid olema, ent pole neid ise järele proovinud... Kui seda teen, siis annan teada. :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.