I'll jump right into it. Not that many favourites this month. I've been really busy and haven't had time to experiment with new and exciting stuff.LUSH Mask of Magnaminty
I love this stuff! It's really nice and fresh and my skin is feeling a lot better thanks to this. I've written a review about this product HERE. :)

Shiseido Brilliant Bronze Tinted Self-Tanning Cream For Face

When I'm feeling a little pale (which happens a lot since I barely get any sunlight), this cream is brilliant. I apply it in in the evening after I've cleansed and moisturized my face and the next day everyone's complimenting on how fresh and tanned I look. It has an awful self-tanner smell, but it goes away fast. An absolute must have for winter! But yes... pricey.

Oriflame Body & Mind Sweet Dreams Mist

It's a really old bottle that I rediscovered a few weeks ago. I spray it in my room and on my sheets and it makes my bedroom smell really nice and relaxing. Lavender and apssion flower are soothing and it's really worth the "sweet dreams" part in it's name.

Rimmel Lasting Finish lipstick in 085 Royalty
It's a really gorgeous purple colour, perfect for night time. I wore it to a birthday last Friday (excuse the weird expression, it was a surprise picture :D)


Elizabeth Arden 8 Hour Lip Protectant Stick
When I have really chapped lips, I apply this before bed and wake up with soft lips. Simple as that.

E. Funkhouser Lip Polish
I was thinking about writing a rave about this product, but I just didn't get to it... It's an excellent lip product and all my Estonian girls can order it from mylook.com for only about 3 EUR. ;)

That was a really short monthly favourites post, but I don't feel like rambling at the moment. Plus I have a really busy Saturday ahead. ;)

Hei, ei mingeid väga erutavaid lemmikuid sel kuul, kuid november oli lihtsalt tohutult kiire ja mul polnud aega ega põhjust uute ja huvitavate toodetega mängida...
Mu esimene lemmik on Mask of Magnaminty näomask Lushilt. See on tõeliselt värskendav ja puhastav ning mu näonahk tunneb end tänu sellele piparmündisele maskile palju paremini. Ülevalt "HERE" alt leiate ka arvustuse.
Shiseido Brilliant Bronze isepruunistav kreem näole on täiesti suurepärane, kui nägu on päikesepuuduse tõttu hauataguselt kahvatuks muutunud. Kui seda õhtul pärast puhastamist-kreemitamist näole kannan, kuulen järgmisel päeval kõigilt kui puhanud ja päevitunud ma välja näen. Super! Ainsad miinused on lõhn (see kohutav isepruunistava kreemi lõhn... ent see kaob mõne aja pärast) ja hind. Ütleme nii, et isegi kui see maksaks 50% vähem, oleks see ikka kallis...
Oriflame'i Sweet Dreams sprei leidsin sahtlipõhjast ja see on mul juba liiga kaua olnud. Piserdan seda oma tuppa ja voodilinadele ning see on tõeliselt mõnusa ja rahustava lõhnaga - ideaalne enne magamajäämist. See tekitas minus huvi erinevate toaspreide vastu, nii et kui teate häid, siis valgustage mind.
Rimmel Lasting Finish huulepulk toonis 085 Royalty on mu uus õhtune lemmik. Ma leian, et lillakad huuletoonid sobivad mulle ja lisasin ka pildikese, kus seda oma töökoha sünnipäevapeol kannan. See püsis terve õhtu väga ilusti peal, vaid korra pidin seda "värskendama".
Elizabeth Arden 8 Hour huulepalsam on äärmiselt mõnus ja niisutav. Kui huuled on pisut katki, siis kui seda enne voodisse pugemist peale kanda, on hommikuks huuled pehmed ja mõnusad.
E. Funkhouseri huulekoorija on esimene huulekoorija, mida ma proovinud olen ja ma olen ar-mu-nud! Mõtlesin sellest ka arvustuse kirjutada, kuid siis jõudis laiskus minust ette... Igatahes soovitan ma kõigil seda proovida, see aitab vabaneda viimsest kui ühest jamast huultel. Näiteks kui tahad välja minnes huulepulka peale kanda, ent huuled on kuivad ja "tükkis", siis natuke hõõrumist sellega ja huuled on beebipehmed. Mis kõige parem, selle saab mylook.ee-st vaid umbes 3 euroga! ;)

Rohkem lemmikuid mul sel kuul pole, ehk on detsember selles osas rikkalikum. :)

Post a Comment

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.