I haven't blogged for almost two weeks and I feel really bad about it, but I leave home when it's still dark in the morning and come back home when it's already dark... So fall and winter are really not that good seasons for blogging in Estonia. BUT! It's Friday and I have a long list of things to take pictures of during the weekend. I'll do my November favourites, a haul and a few other exciting posts. :)

Blah blah blah, what I really wanted to say was... IT'S DECEMBER! It'll be Christmas soon! I love absolutely everything about Christmas, but above all I love getting presents for my loved ones. I really enjoy picking out stuff for everyone and I'm usually done with it in the first two weeks of December. I love getting presents as well... Who doesn't? I thought I'd share my Christmas beauty wishlist with you guys. No way I'm going to get everything on the list, but a girl is allowed to dream, isn't she? :)


MAC eyeshadows in All That Glitters and Taupe

I've wanted to try out MAC eyeshadows for a long time now and I've always had my eye on these two colours. They would be perfect for my everyday look, because I always use a lighter shimmer on my lid and a darker one in the crease. Plus, they're small and compact and I feel like they would last me for ages. These two are definitely on my list!

Benefit POWda WOWza box

This has three of Benefit's most popular powder products in it: Coralista, Bella Bamba and Hoola. The first two are blushes and the last one is a bronzer, but you probably already know this. It would be absolutely perfect since I don't own a coral blush and I've always wanted to try out Bella Bamba and Hoola. This box would be great for travelling as well, wouldn't it?

Glitter nail polish in gold

I'd love to have a gold glitter nail polish for Christmas. It would look really nice in New Year's Eve and I've been into glitter for quite some time now. It doesn't really have to be this exact nail polish, but I love the design of OPI polishes and "Bring On The Bling" is a really nice polish.

Origins Ginzing eye cream

I need a good eye cream, I really do! We don't have Origins in Estonia, which is a bummer, but Ginzing has gaught my eye and I can't get it out of my head. Dr. Hauschka's eye cream would be nice too, but I definitely want my eye cream to be natural and good guality.

DKNY Golden Delicious EdP


It smells exactly like something I would like to wear when I go out during colder months. It's fruity, but not as fruity and fresh as other DKNY apple perfumes. A 30 ml bottle would be enough, since it wouldn't really be my everyday perfume.

That's it! Now I want to know what's on YOUR Christmas beauty wishlist!

Ma tean, et pole juba ligi kaks nädalat midagi postitanud, kuid ma lähen tööle pimedas, jõuan koju pimedas ja eelmisel nädalavahetusel olin täiesti siruli ja haige. Nüüd on aga kõik hästi, sest käes on reede ja mul on pikk nimekiri asjadest, mis tuleb nädalavahetusel kindlasti üles pildistada!
Detsember on käes ja see tähendab lähenevaid jõule. Ma armastan jõulude juures absoluutselt kõike, kuid enim armastan lähedastele kingituste tegemist  - enamasti olen sellega detsembri keskpaigaks juba ühelpool. Ent peale kinkide tegemise on loomulikult väga tore kinke saada!
Panin kokku oma iluteemalised jõulusoovid. Tean, et ei saa siit nimekirjast sugugi kõike, kuid tüdrukul on ju lubatud unistada, mis?MAC lauvärvid "All That Glitters" ja "Taupe"
Kasutan igapäevaselt heledamat sädelevat lauvärvi kogu laul ja tumedamat varjutamiseks. Need kaks tooni oleksid selleks ideaalsed - mulle meeldib, et need on kompaktsed ja ma ei pea tervet paletti endaga kaasas kandma, kui näiteks reisile või ööseks mujale lähen. Näiteks praegu kannan kaasas Wet n' Wild kuuest paletti, millest kasutan vaid kahte, äärmisel juhul kolme tooni...

Benefit POWda WOWza komplekt

Selles on Benefiti tuntuimad põsepunad Coralista ja Bella Bamba ning nende kuulsaim päikesepuuder Hoola. Olen neid kõiki proovida igatsenud ja nüüd on need ühte komplekti kokku pandud. TAHAN! :D

Sädelev küünelakk
Vana-aastaõhtul oleks see ideaalne ja ma olen üleüldse viimasel ajal maru tihti kõige blingiva poole piiluma hakanud. OPI "Bring On The Bling" on täpselt see, mida ma ideaalis sooviksin. Kaubamajas seda aga polnud, nii et ma ei tea, kust jõuluvana küll selle välja peaks võluma...

Silmakreem
Ma tunnen üha rohkem, et ma vajan hädasti silmakreemi. Tahaksin Originsi Ginzing kreemi, kuid et Originsi Eestis pole, siis olen uurinud ka Dr. Hauschka oma. Olen silmakreemi osas valiv, sest see peaks kindlasti olema looduslik ja igasugusest keemiast vaba. Mu nahk, juuksed ja küüned saavad juba piisavalt keemiat, säästkem siis vähemalt silmi.

DKNY Golden Delicious parfüüm
See lõhnab nii-iiiiii hästi! Tahaksin seda kanda iga kord kui jahedal ajal väljas käin. 30-millisest pudelikesest piisaks täiesti, sest kohe kindlasti pole see selline parfüüm, mida ma igapäevaselt kannaks. Just midagi pisut mõnusamat õhtuseks ajaks. Golden Delicious on puuviljane nagu teisedki DKNY "õunaparfüümid", kuid see on oluliselt rikkalikum ja sügavam, kui nii saab öelda.

Ongi kõik! Mis on teie jõulusoovide ilunimekirjas? :)

1 comment

  1. imelik isegi mu enda jaoks, aga mul tõesti polegi kindlaid jõulusoove.. kõik vajalik on juba olemas vist.. okei, see ei saa võimalik olla, nii-et ma ei oskagi põhjendada :D aga sulle soovin rohket soovide täitumist! ;)

    Maiken/
    Maikeni blogi - part of me

    ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.