JOIK is a natural cosmetics brand in Estonia. Their stuff is handmade, smells delicious and is really beautifully packaged. I was visiting my parents home during the weekend and saw that my mom still had a lot of JOIK stuff unused in the bathroom so I decided to take some pictures of them to show you guys. The candles are my personal favourites, they make the whole room smell absolutely delicious. I'm excited to try some of their face and body lotions too, but at the moment I have so many creams, lotions and body butters that I don't really have an excuse to buy some more... :(


 Scented soywax candle - strawberries & wine
 Deep moisturizing hand & foot salve with emu oil

 Light eye cream with mango butter and argan oil

 Lemongrass soap with seasalt

 Rose soap with red clay

 Exfoliating oatmeal soup with honey

 Grapefruit soap with carrot juice

White chocolate bath-truffles

Eestis teavad kindlasti kõik juba JOIK-i. Nende käsitsi tehtud tooted lõhnavad lihtsalt imeliselt ja minu meelest on kõik nende tooted äärmiselt stiilselt pakitud. Käisin nädalavahetusel vanematekodus, kus avastasin, et emal on terve sahtlitäis veel kasutamata JOIK-i kraami. Otsustasin need teiega jagamiseks pildile püüda. Mu isiklikud lemmikud on alati olnud nende küünlad - terve tuba lõhnab imeliselt ja küünal põleb ilusti põhjani, mitte ei vaju pärast 2-3 tundi auku. Ma tahaksin väga ka mõnd nende näo- või kehakreemi proovida, kuid mul on hetkel nii palju kreeme, et uue ostmine ei õigustaks end kohe kuidagi... Milliseid JOIK-i tooteid teie proovinud olete? Kas nende näokreemid on head?

10 comments

 1. Mul on terve postitus toodetest, mis minul on/oli. http://missliina.blogspot.com/2011/09/joik-arvustus.html
  Nüüd lähiajal tahan KINDLASTI küünlaid ka proovida.

  ReplyDelete
 2. Jaa, olen seda lugenud ja videot ka vaadanud. :) Kui oma Lushi maski lõpuni olen kasutanud, siis tahan ka JOIK-i näomaski proovida. Mind huvitavad eriti nende näokreemid siiski... Mul hakkab näokreem otsa saama, aga see pole miski, mida julgeks ka juhuse peale osta.
  Proovi kindlasti mõnd küünalt! Mul oli enne kreembrülee oma ja tuba lõhnas taevalikult!

  ReplyDelete
 3. Ma eriline kreemitaja pole ja siiani pole ühtegi JOIKi toodet ka ostnud, kuid kindlasti tahaks nende küünlaid proovida- jätsin ostmata, sest ei suutnud valida. Nuusutasin neid Tallinna Kaubamajas. :D

  ReplyDelete
 4. Mul on näiteks Joik porgandiõliga kehakreem, mida ma näkku topin, et kiiresti jumet saada...kehakreemid on küll super ja olen ka nende näokreemi kasutanud. Minu jaoks veidike rasvane liiga, kuna see õlibaasil (oli minu teada), aga see ka nii maitse asi.

  ReplyDelete
 5. Mina kasutan Joiki niisutavat päevakreemi kibuvitsaseemne ja nisuidu õlidega. Muidugi ei tea milline näonahk sinul on, mul on arvatavasti kombineeritud - suuremate probleemideta, osad piirkonnad kuivemad, teatud piirkondades aeg-ajalt väiksemad punnid. Joiki nisuidu kreem on hästi vedela koostisega, aga imendub hästi ja seda jätkub ka kauaks. Minule isiklikult see rasvane ei tundu, vaid vastupidi sobib väga. Varem kasutasin erinevaid poekreeme ja Joiki toodete puhul tunnen kohe, et mu nahk ei jää nendest "sõltuma".
  Varem kasutasin ka Joiki puhastavat näoõli ja alguses meeldis see mulle väga, kuid hiljem tundus, et hakkab ikka punnikesi tekitama. Seega sellest näoõlist ma loobusin, kuid astelpaju näovett ja nisuidu kreemi kasutan ikka. Ka see astelpaju näovesi sisaldab õli ja ehk seda "õlindust" sai mulle liiga palju. Astelpaju näovee juures meeldib mulle, et nahk ei jää pärast kiskuma ja kreemitamist tegelikult ei vajagi. Seega kasutan näovett ja kreemi vastavalt vajadusele, mitte päris igapäevaselt. Igastahes tänu Joikile on mul tunne, et panen endale palju vähem asju näkku ja kuna meigin ennast ka igapäevaselt, siis on see väga vabastav.
  Plaanin kombineerida sinu soovitatud Lushi näopuhastajat oma Joiki lemmikutega. Muide Joiki kehakreemid on ka väga head, alguses ehk üllatavalt vedelad, aga hästi imenduvad ja lõhn....mmmm.

  ReplyDelete
 6. Sandra, kas see jätab ilusa jume?

  m - aitäh, et leidsid aega nii pikk ja põhjalik kommentaar kirjutada! Nüüd on mul veel suure, tahtmine pisut kodumaise kraamiga katsetada. :)

  ReplyDelete
 7. mingil seni teadmata põhjusel pole ma mitte ühtegi JOIK'i toodet soetanud ega proovinud.. peaaegu alati käin neid vaatamas-näppimas ja tsekin ka kodulehelt, aga vot ostnud pole. ilmselt ongi asi natuke selles, et ka minul on üpris palju igasuguseid kreeme, vedelikke jms ning ma lihtsalt hoian end iga hinna eest tagasi, sest isegi tundub ebareaalne, et suudaksin kõik praegused ära kasutada.
  aga sellegipoolest - küünlaid võiks ju ikka osta, nende kasutamisega mul probleeme pole! :D

  ReplyDelete
 8. Mina võtsin nüüd kohustuse vähemalt viis kehakreemi ära kasutada, enne seda ei tohi uut osta. Näis, kuidas läheb - üks on kasutatud ja üks otsakorral. :D

  ReplyDelete
 9. su blogis ringi vaadates pean tõdema, et mul on päris hea meel, et minu oma avastasid ja stiili osas on sul tõepoolest õigus :)
  aga JOIKist rääkides, siis minu meelest nende tooted on täiesti sellised, et tahaks ära süüa lihtsalt! ma kreeme, koorijaid jms ei ole veel proovinud, kuid küünlad on mu lemmikud! see sama maasikad ja vahuvein küünal on kõige suurem lemmik! nii hea. kuigi 7 eurot on päris kopsakas hind väikse küünla eest, aga see-eest on seda väärt. nii mõnusad naturaalsed küünlad on neil

  ReplyDelete
 10. ma tahan küünlaid proovida!=)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.