Yesterday when I went shopping I only had one lipstick in my head, but I ended up with a bunch of stuff. Oops, I guess I'll have to eat noodles until my next payday. :D But most of the stuff I really did need, so it's not that bad. I'm still a sensible shopper who doesn't buy stuff just because "she doesn't own anything in this colour".
I needed a new hairspray and saw that got2b volume hairspray was on sale for €4,29. I already have the same volume hair mousse and it's really good. Smells absolutely delicious! I had already reached for it when I noticed that with any got2b purchase you get a free mascara by Gosh. So I did. Yay for freebies!
I decided to try out the Bourjois Healthy Mix foundation, but silly me accidentally got the serum. Already tried this, doesn't give much coverage, but I guess it's okay for daytime, when my skin is in a good condition (which now is not the case unfortunately :( ).
A new Rimmel lipstick. I love Rimmel Lasting Finish lippies and I was really drawn to 085 Royalty, which is a purple colour. Should be great for fall, plus purple lips suit me quite well.
I ran out of my daily moisturiser by L'Oreal and decided to give JOIK facial day cream with rose hip and wheat germ oil a go. So far, so good. Really liquidy though, I prefer creamier and thicker moisturisers for my face - especially for winter.

I found this necklace from Seppälä for €2! What a bargain, such a nice necklace for summertime. :) And the feathers I just grabbed with me... I thought navy feathers would be nice for wintertime.
Last, but definitely not least - I finally got new leather boots for winter! They're really simple and black - exactly what I expect my winter boots to be. Plus, they were on sale, which was awesome. Everywhere I looked, you had to pay at least €140 for decent leather boots, but I got these for only €69 from Shu!

Hei! Ajasin sel nädalavahetusel oma eelarve lõhki, kuid õigustan end sellega, et detsembris ostan peamiselt teistele kingitusi ja... Mul oli paljusid neist asjadest ikka tarvis ka. Ja noh, nuudlid on ju head, miks mitte neid kuu lõpuni süüa? :D
Esmalt jahtisin uut juukselakki ja avastasin, et ühest mu lemmikust got2b juuksevahust on ka volüümi andva juukselaki variant olemas. See oli ka 4,29 euro peale alla hinnatud ja got2b tootega sai tasuta kaasa Goshi ripsmetuši! Mind ootas see kena üllatus Kristiine keskuse Prismas, nii et kui kellelgi veel huvi on, siis lipake aga Prismasse. :)
Teiseks vajasin uut jumekat ja poes meenus mulle, kui palju viimasel ajal Bourjois'i Healthy Mix jumestuskreemi on kiidetud. Paraku ostsin rumal mina seerumi, mitte tavalise jumeka, nii et... Katvus pole just suurepärane, pigem sobib see nendeks päevadeks, mil tahan vaid kerget meiki ja enda nahaga probleeme pole.
Ostsin ka uue huulepulga. Mulle on alati lillakad toonid sobinud, kuid mul polnud veel ainsatki lillat huulepulka. Niisiis on Rimmeli 085 Royalty nüüd uusim liige mu huulepulkade kollektsioonis. :)
Mu mõnus L'Oreali näokreem sai otsa, nii et otsustasin JOIK-i oma ikkagi järele proovida. See on väga-väga vedel, kuid mulle meeldivad pigem paksemad kreemid, eriti talvisel ajal. Samas on see ikkagi väga mõnus ja niisutav, pealegi väga armsas ja mugavas pakendis. :)
Seppäläst leidsin need sulelised ehted, kaelakee muide vaid 2 euroga Viru keskuse Seppäläst!
Viimaks - tähtsaim ost! Sain lõpuks uued talvesaapad. Mu eelmised teenisid mind truult kolm talve ja nüüd oli viimane aeg uute jaoks. Mind ajas saabaste otsimine üpris ahastusse, sest alla 140 euro kusagil normaalsete mustade nahksaabaste eest ei küsitud. Siis aga astusin Shu-sse ja leidsin sealt need klassikalised mustad talvesaapad vaid 69 euroga!

3 comments

 1. hah, ka minu eelarve selleks kuuks on absoluutselt lõhki ja purustatud, aga mis seal ikka, elu tahab elamist, eksole :P ja pealegi, millal siis veel endale midagi lubada, kui mitte praegu. raske töö eest tulebki end premeerida :)
  muide, mulle väga meeldivad su uued talvesaapad. ootan outfitte nendega! ;)

  Maiken/
  Maikeni blogi - part of me

  ReplyDelete
 2. Aitäh!!!
  Outfitid tulevad niipea, kui päevavalguse kinni püüan! :D

  ReplyDelete
 3. love love the boot, super cute for fall and winter =] i hope u can follow back britters89.blogspot.com

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.