After a long week I definitely deserved a treat last Friday. So I went to Lush to get some goodies to have fun with during the weekend.
Every time I step into Lush I think that the people who work there must smell soooo yummy when they get home.

I knew I wanted to try Angels On Bare Skin cleanser the moment I heard DulceCandy87 raving about this in her October favourites. I looked up some reviews and decided to try it. I really wanted to try a soap from Lush and since I'm obsessed with everything soft and sweet Honey I Washed the Kids seemed like a natural choice. I'd been thinking about getting a new face mask and remembered that when wondering around the store, so Mask of Magnaminty found it's way to my basket. As for the Snow Fairy shower gel... It was so cute and pink, plus I know that the smell of Lush shower gels lingers on your skin forever.

Let me know if you'd like a review on any of these products!

/Eelmine nädal oli eriti pikk ja väsitav, seega oli enda väike hellitamine Lushis täiesti õigustatud. Tahtsin kindlasti prooiva näopuhastajat Angels on Bare Skin, sest olen selle kohta palju head lugenud. Kuna ma soovisin ka esimest korda elus mõnd Lushi seepi proovida, siis jõudis minu kui kõige magusa ja pehme armastaja korvikesse mesiselt ja karamelliselt mõnus Honey I Washed the Kids. Poes olles meenus mulle ka, et mul on ammu kõik näomaskid otsas ning Mask of Magnaminty jäi mulle seega silma. Pealegi maksis see potsikuke vaid umbes 5 eurot, mis pole sugugi paha - silma järgi vaadates saan ma sealt ikka vähemalt 15-20 maski teha. Väike roosa pudelike Snow Fairy dušigeeliga sattus mulle aga lihtsalt pihku ja ma ei tahtnud seda enam käest panna... Lushi dušigeelid on veel eriti mõnusad, sest nende lõhn jääb nahale veel kauaks pidama.

Andke teada, kui mõne toote kohta arvustust tahate! Teeksin seda hea meelega. :)/16 comments

 1. mmm snow fairy oli väga hea valik :))

  ReplyDelete
 2. Honey I Washed The Kids on mu kõigi aegade lemmik seep! Ma olen lugematuid kordi ostnud endale uue ja jätkan sellega igatahes. Lihtsalt NII mõnus lõhn ja teeb käed nii puhtaks. Vähemalt mina kasutan käteseebina seda.

  ReplyDelete
 3. I love snow fairy! I use AOBS all year round :)

  http://lucyywrites01.blogspot.com
  Lucy x

  ReplyDelete
 4. Awwwwwwwwwwwwwwww kolm minu lemmikut üheskoos! Tahaks reviewed maski kohta... seda pole testinud...

  ReplyDelete
 5. 2 of my faves, angels on bare skin & snow fairy, both sooooo gorgeous x

  ReplyDelete
 6. I've never heard of Lush, but I love the look of it.

  ReplyDelete
 7. KINDLASTI tahan igast tootest review'd. Olen kõigest väga huvitatud, aga tahaks enne Sinu arvamust kuulda :)

  ReplyDelete
 8. Liina - eks mul läheb see vist samuti käteseebina kasutusse, duši all eelistan geele. :)

  Yara - you should definitely try some Lush when you get a chance. You can check their website www.lush.com to see which countries have Lush products.

  R & Grete - asun siis nädalavahetusel usinalt review'sid tegema. Tõenäoliselt teen review näopuhastaja ja -maski kohta. Seepi pole ma veel kasutanud, kuid dušigeeli kohta võin öelda, et see on imemõnus, magus ja pehme ja nahk lõhnab veel pärastki kommiselt. :)

  ReplyDelete
 9. Mind huvitab revjuu maski kohta -- seda maski pole ma Lushilt proovinud.

  ReplyDelete
 10. Ja ikka veelkord kiidan sinu fotosid :)

  ReplyDelete
 11. Aitäh, ma ise väga fännan asjade pildistamist, eks see vist peegeldub siin kuidagi... :)

  ReplyDelete
 12. Rääkides pildistamisest, mis tehnikat sa kasutad st mis kaamerat omad? Ma ikka väga sooviks jõuludeks ühe endale saada, nii et uurin maad. Mu suurem kokkupuude digipeeglitega jääb kahjuks paariaasta tagusesse aega ja nüüd on kindlasti uued tuuled.
  Lushi asju tahan ka proovida, hetkel on Tartu pood uuenduskuuri läbimas ja suletud.

  ReplyDelete
 13. Mul on digipeegelkaamera Nikon D60, mida nüüd küll enam müügil pole - sellel on aga suurepärane upgrade D3100, millega saab ka HD-videot filmida. See paneb mindki vesistama iga kord kui fotopoodi sattun... :D
  Mis puutub nendesse kergelt töödeldud piltidesse, siis nende jaoks panen pildid arvutist oma iPod touch'i ja kasutan töötluseks Instagrami. :)

  Ongi mu saladused avaldatud. Peagi tahan endale ka korraliku välgu ja statiivi muretseda, seni klõpsutan samas vaimus edasi.

  ReplyDelete
 14. So many people having Lush hauls... I think I must be missing something! :) x

  ReplyDelete
 15. Otsin uut näopuhastajat ja tahtsin küsida kas see Angels on Bare Skin on mõeldud igapäevaseks kasutamiseks või pigem nagu koorijana mõned korrad nädalas? Ei ole ise veel poodi jõudnud ja ka koduleht on neil suhteliselt napisõnaline. Seda reviewd jään muidugi ootama ka.

  Head!
  maria

  ReplyDelete
 16. m - See on küll kooriv, kuid mõeldud vast ikka igapäevaseks puhastamiseks. Vähemalt mina kasutan seda iga päev. Review tuleb niipea kui päevavalguse kinni püüan! :)

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.