Not much originality from me tonight, but hey - it's Saturday! I'm about to cook pasta with chicken and blue cheese and drink  some sparkling wine with my love - our cute way to celebrate my name day (I have two of them, haha!).

But before I throw my penne in the pot, I'll share the inside of my bag with you. All secrets revealed!

As you might already know, this fall I carry a replica of Alexander Wang Rocco bag. It's really nice and spacious, but I kind of wish it had a long strap too. Plus, sometimes I feel that if I put something in this bag, it will disappear forever. :D


I don't carry a bunch of makeup with me. Only the things I really need have the privilege to hang around with me all day. In my gorgeous makeup bag are my face powder, a mascara, a brow pencil, a lipstick, a mini perfume and a lip balm.


I always have hairspray with me and I carry a face mist to freshen up my makeup during the day. The shea body butter is really nice and thick for colder weathers and a scented body lotion by Salvatore Ferragamo smells delicious and works really well in case I don't feel like wearing my perfume.


Got to have my purse and iPod with me at all times. Money and music - my two favourite M-s. :D Or did I just betray makeup by saying that? :S

I have my planner for work and school and I'm obsessed with carrying around more than one pen. I always have a book with me, currently it's "My Alaska" by Maria Kupinskaja.


Ahh, and the boring gloves and tissues.

I want to know what's in YOUR bag! If you've already done this post, link it in the comments so that the nosy part of me will be satisfied. :D

Have a great Saturday night! :)

Võtsin kätte ja tegin lõpuks kotipostituse ära - niisiis, ei midagi originaalset täna, kuid usun, et kuna on laupäev, siis suudate selle mulle andestada. Hakkan kohe pastat kana ja sinihallitusjuustuga kokkama ning kallimaga vahuveini jooma - meie väike armas viis mu nimepäeva tähistada. Üht kahest, haha!

Nagu näete, siis ei midagi väga erilist mu sügiseses Rocco kotis- pisut päeva jooksul tarvis minevat meiki, juukselakk (mis on minuga ALATI kaasas), niisutav ja lõhnastav kreem, rahakott ja iPod, pooleli olev raamat, märkmik, peotäis pastakaid (sest sa ei tea kunagi, millal sul pastakat tarvis võib minna ja siis kui läheb, saab see üks ja ainus tühjaks!) ning kindad ja salvrätikud, sest sügis on juba ammu käes.

Mis teie kotis leidub? Kui olete juba selleteemalise postutuse teinud, siis visake mulle link kommentaaridesse, et ma saaksin oma uudishimu rahuldada. Kui mitte, siis tehke!

Mõnusat õhtut kõigile. :)

6 comments

 1. Fab post, I love having a nosy at what other people carry around with them, I think I might have to do one of these posts myself :)

  ReplyDelete
 2. tean seda kotisügavustesse kadumise tunnet perfektselt! alles paar päeva tagasi olin totaalses paanikas, kuna ei leidnud mitte kuskilt oma Dior'i huulekat (suure koti "võlud"). okei, olin siis juba selle kadumisega enam-vähem leppinud ja masetsesin natuke.. jõudsin isegi elukaaslasele oma muret kurta, ja siis järgmisel hommikul avastasin huuleka autost, istme ja ukse vahelt, haha, aga kotist oli see sinna ju kukkunud! :D

  igatahes, vau, kui palju asju sa endaga kaasas kannad! ja kusjuures, tahtsin kunagi seda postitust teha, aga jätsin millegipärast asja katki.. võib-olla peaks ikka tegema :)

  ReplyDelete
 3. Thank you Claire!
  Maiken - kuna ma olen alati endaga palju asju kaasas vedanud, siis mulle ei tundu see nii palju... :D Aga tee kindlasti sina ka see postitus, ootan huviga. :)

  ReplyDelete
 4. body shopi shea kehakreem on parim üldse mu meelest! ja mulle väga meeldib su rahakott :)

  ReplyDelete
 5. Mina seda päris kehal vist kasutada ei saaks - see on väga kuivale nahale, mistõttu ka väga paks ja tihke ega imendu väga kergesti. Aga kätele-jalgadele on see suurepärane niisutaja, sp ongi mul seda vaid pisike potsikuke. :)

  ReplyDelete
 6. selles suhtes täiesti nõustun. veidi kuivemale nahale on see. ma ka tervele kehale ei taha kasutada, aga jalgadele on hea panna, eriti pärast raseerimist-epileerimist. see shealõhn on minu meelest just niiiii mõnus. kõigil TBSi sheasarjast toodetel on hästi hea lõhn, kuid jah, vähe kuivemale nahale on see sari

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.