I finally decided to start a beauty blog, "finally" meaning that I've been obsessed with beauty blogs and videos on Youtube for about 3 years now. Everything pretty, cute, shiny, girly and fashionable inspire me and now I'm going to share all my thoughts with you guys! Well, I know that at the moment I'm just writing to myself, but I hope that in time I'll get a few more readers... just to share some thoughts! :) I'm sure I'll write just about everything... I'm anxious to do outfit of the day's, hauls, reviews and even some cooking related posts - who doesn't love some cute muffins?


So, about me... my name is Anna Elisabeth, I'm 21, live in Tallinn, English is not my first language (in case I make some stupid mistakes) and all other questions will surely be answered in time. :)

Otsustasin end lõpuks kätte võtta ja oma isikliku ilublogiga alustada. Olen sõltuvuses kõigest ilusast, uuest, sädelevast ja tüdrukulikust ning tahan oma vaimustust kõigiga jagada. Tean, et hetkel kirjutan ma põhimõtteliselt vaid endale, kuid usun, et peagi saan mõned lugejad juurde, kellele riietest, meigist ja miks mitte ka imearmsatest muffinitest kirjutada. :)

2 comments

 1. Hei!
  Mul on väga hea meel, et sa ilublogiga alustasid, ma ise pean blogi selle aasta jaanuarist. :) Eriti meeldivad su OOTD pildid.
  Minu oma on siin: beautyfromliz.blogspot.com :)
  Ilublogijatel on oma grupp ka facebookis, ma ei tea, kas sa oled selle juba leidnud: https://www.facebook.com/groups/241268879224497/Soovitan soojalt liituda, meil käib ikka aktiivne arutelu ja kui keegi kuskilt midagi tellib, saab kampa lüüa. :)

  ReplyDelete
 2. Kui armas! Ma lappasin tänasel vabal hommikul Su blogi algusaegu ja leidsin nii nunnusid pilte :) ning lugusid.

  ReplyDelete

© Anna Elisabeth 2016. Powered by Blogger.